Autosedačka Maxi-Cosi Pearl disponuje maximálnou úrovňou pohodlia a bezpečnosti pre vaše dieťa. Je kompatibilná so základňou Maxi-Cosi FamilyFix – získate tak bezpečné riešenie pre vaše dieťa od 9 mesiacov až do 4 rokov. Rýchle a jednoduché pripevnenie autosedačky k základni prostredníctvom technológie Click-and-Go.

Bezpečnosť:
Dieťa možno prepravovať v smere jazdy až do 18 kg (od 9 mesiacov do cca 4 rokov). Autosedačka sa pripevňuje revolučným systémom ISOFIX – pre jednoduché a bezpečné pripevnenie autosedačky bez použitia bezpečnostných pásov. Bezpečnosť zvyšuje systém bočnej ochrany, ktorý chráni vaše dieťa pri bočnom náraze.
5-bodový bezpečnostný pás umožňuje rýchle a bezpečné pripútanie dieťaťa. Interaktívne svetelné a zvukové upozornenie na základni Maxi-Cosi FamilyFix minimalizuje pravdepodobnosť nesprávneho pripevnenia autosedačky. Základňa autosedačky je vybavená podpornou nohou, ktorá v prípade nárazu pomáha udržať autosedačku na mieste.

Pohodlie:
K dispozícii je celkom 5 nastaviteľných polôh autosedačky. Samozrejmosťou je taktiež jednoduché nastavenie opierky hlavy a pásov pre dokonalé pohodlie.

Technické parametre:

Rozmery (V x H x Š): 50 až 59,5 cm x 61 cm x 47,5 cm
Hmotnosť: 5,65 kg
Pre vek: od 9 mesiacov do 4 rokov
Pre váhu: od 9 do 18 kg
Norma: R44/04

Súčasťou autosedačky nie je základňa.