BRITAX RÖMER Autosedačka Hi-Liner Dusty Rose (100-150 cm) | Predeti.sk

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

Nový model HI-LINER je určený pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivú a ľahko použiteľnú autosedačku s vysokým operadlom. Autosedačka HI-LINER, navrhnutá a vyrobená v Nemecku, spĺňa naše najvyššie štandardy, pokiaľ ide o pohodlie a bezpečnosť na cestách.

Bezpečnosť i-Size
Sedačky HI-LINER boli vyvinuté podľa novej normy i-Size a sú schválené podľa najnovších predpisov R129, ktoré sú povinné od septembra 2023. Sedačky tak spoľahlivo poskytujú bezpečnosť i-Size požadovanú v budúcnosti.

Kombinácia komfortu a praktickosti
Optimalizovaný priestor na sedenie a dôkladne polstrovaný poťah z mäkkej tkaniny poskytujú výnimočné pohodlie, najmä na dlhých cestách. Úzka konštrukcia HI-LINER umožňuje inštaláciu troch sedadiel vedľa seba na zadných sedadlách v širokej škále vozidiel. Pomocné označenia na opierke hlavy uľahčujú správne nastavenie sedadla pri presune z jedného vozidla do druhého. Vďaka systému ISOFIX je inštalácia jednoduchá a bezpečná.

Udržateľnosť "Made in Germany "
Na rozdiel od svojich konkurentov vyrába spoločnosť BRITAX RÖMER prevažnú väčšinu svojich autosedačiek v Nemecku. To zaručuje maximálnu kvalitu výroby a zároveň umožňuje kratšie prepravné trasy, čím sa minimalizuje vplyv na životné prostredie. Ďalšou udržateľnou výhodou autosedačky HI-LINER je kompaktný obal z recyklovanej lepenky, ktorý je veľmi efektívny pri preprave.

Ergonomická, ľahko nastaviteľná opierka hlavy
Naša opierka hlavy je navrhnutá špeciálne pre pohodlie starších detí a dá sa ľahko nastaviť podľa potrieb vášho dieťatka. Užitočné značky na zadnej strane opierky hlavy pomáhajú rodičom nastaviť opierku hlavy vždy do správnej výšky. To sa bude hodiť pri prestupovaní z auta do auta alebo pri preprave viacerých detí v tom istom sedadle.

Snímateľný poťah
Pri cestovaní sa môže stať čokoľvek - nápoje sa môžu vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Preto sme navrhli poťah autosedačky, ktorý je umývateľný a ľahko odnímateľný, takže môžete problém rýchlo vyriešiť a vrátiť sa na cestu.

Ochranné polstrovanie operadla
Naše polstrovanie operadla chráni vaše dieťatko tromi spôsobmi: skelet autosedačky poskytuje ochranu od hlavy až po boky, najmä v prípade bočného nárazu. Horné a dolné vedenie bezpečnostných pásov zabezpečuje správne umiestnenie a polstrovaná opierka hlavy poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk vášho dieťatka.

Technické špecifikácie:
- Rozmery (V x Š x H): 63 - 83 x 44 x 42 cm
- hmotnosť: 5,9 kg
- vhodné pre: 3,5 roka - 12 rokov | 100 - 150 cm | 15 - 36 kg