AeroSleep Baby Protect je perfektný chránič, ktorý nielenže udržuje matrac bez báktérií a alergénov, ale chráni aj Vaše dieťa behom spánku.

Tri vrstvy nášho chrániča matracov vytvárajú pre vaše dieťa zdravé a bezpečné prostredie na spanie:
- Prvá vrstva pozostáva z pevnej 3D štruktúry, ktorú nemožno stlačiť rukou. Vďaka tejto štruktúre leží vaše dieťa na vrchnej strane vzduchovej vrstvy, takže vaše dieťa môže voľne dýchať a neprichádzať do styku s baktériami alebo alergénmi.
- Druhá vrstva udržuje vlhkosť a udržuje vaše dieťa v suchu.
- Tretia vrstva je vodotesná a udržuje matrac v suchu. Táto vrstva tiež vytvára bariéru medzi dieťaťom a samotným matracom.

Náš chránič matraca je prateľný pri 60 ° C.

Chránič matraca sa skladá z otvorenej 3D štruktúry medových plástov, cez ktorú voľne prúdi vzduch. Pod priedušnou vrstvou je absorbčná a ochranná vrstva. Vďaka tomu poskytuje chránič AeroSleep Baby Protect dokonalú ochranu matraca.

Vďaka maximálnej priedušnosti, Aerosleep pomáha znižovať nasledujúce riziká, ktorým je spiace dieťa vystavené:
zadusenie: vždy ukladajte Vaše dieťa na spanie na chrbátik. Aj keď sa dieťa v spánku pretočí na bruško, bude stále schopné voľne dýchať. Riziko zadusenia je podstatne znížené.
opätovné vdýchnutie CO2: optimálne odvádza vydychovaý vzduch (CO2) a dodáva čerstvý okolitý vzduch. Týmto znižuje nebezpečie opätovného vdýchnutia CO2.
prehriatie: nadmerné telesné teplo je odvádzané a zároveň je privádzaný čerstvý okolitý vzduch. Udržuje tak telesnú teplotu miminka pod kontrolou a znižuje riziko prehriatia a hromadenia tepla.

Hygiena
Baby Protect chrání vaše dieťa pred alergénmi v matraci. Vlhkosť naviac neprenikne do matraca, z ktorého sa pri vlhkosti môže stať liaheň baktérií a plesní.
Všetka vlhkosť pretečie cez otvorenú 3D štruktúru a je odvedená prostrednou vrstvou, ktorá vďaka prúdeniu vzduchu rýchle preschne. Dieťa leží na suchom prestieradle a podráždenie pokožky zmizne.
Napriepustný ochranný film v spodnej časti udržuje matrac bez baktérií. Tiež predchádza kontaktu Vášho dieťaťa s alergénmi (napr. prach, peľ a roztoče), ktoré sa nachádzajú v matraci.

Praktický
Chránič AeroSleep Baby Protect treba prať na 60°C , aby sa odstránili všetky alergény a baktérie. Dieťa bude ťažiť z čistého a zdravého spacieho povrchu znovu a znovu.
Naviac ani takto vysoká teplota nenaruší 3D štruktúru. Baby Protect je možné použiť na akýkoľvek matrac, je skladný a ľahko prenosný, takže sa môže používať aj keď dieťa spí mimo domova.

Rozmery: 60 x 120 cm