Pripravte sa na zábavu po pevnine a na oblohe s nákladným autom s prívesom a helikoptérou od firmy Oball. Kreatívna a nápaditá hra obsahuje neodolateľný dizajn od Oball. Ľahko uchopiteľný a ľahký materiál zabezpečí zábavu aj pre najmenších. Vyrobené zo silne odolných materiálov. Ľahko sa pohybujú a sú kompatibilné s väčšinou hračiek Go Grippers. Môžete dokonca odstrániť príves, ktorý sa pripojí k väčšine vozidiel Go Grippers!

Hračky, ktoré milujú všetky bábätká!

Na počiatku to bola jednoduchá idea: flexibilná a ľahko uchopiteľná lopta. Oball™ sa rýchlo stal jedným z najpopulárnejších svetových detských loptičiek, a teraz ponúka celý rad hračiek s rovnakou ideou, jedinečným dizajnom jednoduchého uchopenia i pre najmenších, odvážnymi farbami a okúzľujúcimi vzormi. Od loptičiek po autíčka až po hracie súpravy. Oball™ dodáva hraniu ten správny švih.
So značkou Oball™ sa nesie dlhá tradícia a dedičstvo ocenených návrhov hračiek, počnúc práve originálnou a ľahko uchopiteľnou klasikou. Teraz Oball™ ponúka celý rad unikátnych hračiek pre deti aj batoľatá.

- každý kus je vybavený unikátnym dizajnom Oball, ktorý je zábavný a ľahko uchopiteľný aj pre najmenšie ruky
- príves je odnímateľný a pripája sa k iným vozidlám Go Grippers a môže niesť ďalšie vozidlá Go Grippers
- helikoptéra môže "zachytiť" vozidlá Go Grippers s ťažným hákom
- vozidlo je kompatibilné s väčšinou setov Go Grippers
- vhodné pre deti vo veku 18 mesiacov a staršie

Rozmery produktu: 27,7 cm x 12,7 cm x 12 cm