Bugaboo Donkey3 je kočík, ktorý je pripravený na viac. Na väčšie dobrodružstvo, na viac vecí, ktoré so sebou na prechádzku vezmete, a v neposlednom rade na viac detí. Bugaboo Donkey3 je praktický kočík, ktorý je vhodný pre jedno dieťa, dvojčatá či dvoch rôzne starých súrodencov. Ak čakáte prvé bábätko a do pár rokov plánujete druhé, je pre vás Bugaboo Donkey3 tým pravým kočíkom!

Donkey3 možno totiž ľahko premeniť z kočíka pre jedno dieťa na kočík pre súrodencov alebo dvojičky, a naopak. To všetko v troch jednoduchých krokoch, kedy teleskopicky rozšírite podvozok.
Ďalším benefitom tohto kočíka je mnoho úložných priestorov a priehradiek na odkladanie, vďaka ktorým Donkey3 uvezie veľa vecí rovnako ako oslík, po ktorom ostatne dostal aj svoje meno.

Bugaboo Donkey3 obsahuje:
- strieborný podvozok s nastaviteľnou rukoväťou
- rám športovej sedačky / hlbokého lôžka
- 2 predné otočné penová kolesá
- 2 zadné penová kolesá
- bezpečnostné madlo
- veľký nákupný kôš pod kočík
- pláštenku
- výstuže slnečnej striešky
- základné poťahy vo farbe Grey Melange (základňa hlbokého lôžka, poťah hlbokého lôžka, poťah sedačky, postranný kôš)
- poťah postranného koša vo farbe Grey Melange
- slnečná strieška vo farbe Grey Melange

Podvozok a kolesá
Podvozok kočíka Bugaboo Donkey3 je vybavený predným otočnými penovými kolesami s možnosťou aretácie (10 palcov), vďaka ktorým je možné s kočíkom ľahko manipulovať jednou rukou, čo oceníte predovšetkým v meste. Vďaka veľkým zadným penovým kolesám (12 palcov) je kočík vhodný aj do náročnejšieho terénu, v ktorom vám zaistí pohodlnú jazdu. Kolesá sú teraz ešte lepšie pripevnené, a tak prinášajú komfortnú jazdu ako nikdy predtým. Pri jazde na pláži či po snehu oceníte funkciu 2 kolies. V tejto pozícii zložíte podvozok s kolesami k sebe a potom kočík veziete len na dvoch kolesách, čo je v tomto teréne oveľa ľahšie. Kočík Donkey3 je vybavený vylepšenou nožnou brzdou, ktorú ľahko ovládnete aj v letnej obuvi. Na podvozok možno pomocou adaptérov jednoducho pripevniť autosedačku skupiny 0+. Rukoväť je pre vyššie pohodlie rodičov výškovo nastaviteľná a je potiahnutá luxusnou eko kožou. Zloženie kočíka Bugaboo Donkey3 je naozaj jednoduché. Zložíte ho v celku ako vo verzii "mono" tak i "duo". V zloženom stave je kompaktný a stojí vzpriamene.

Športová sedačka a hlboké lôžko
Športová sedačka je otočná a možno ju polohovať, a síce proti smeru jazdy do 3 polôh (sed, pololeh ľah) a po smere jazdy do 2 polôh (pololehu a sedu). Športová sedačka je vybavená nastaviteľnými bezpečnostnými 5-bodovým pásmi. Madlo kočíka je potiahnuté luxusnou eko kožou. Hlboké lôžko je určené pre deti od narodenia do cca 6 mesiacov (cca 9 kg) a vybavené pohodlným matracom s priedušnou vložkou. Hlboké lôžko aj športová sedačka samostatne stojí aj bez upevnenia na podvozok, a tak v nich môžete dieťa bez obáv ponechať, ak napríklad práve skladáte podvozok. Všetky látkové poťahy možno sňať a prať v práčke.

Úložné priestory
Okrem veľkorysého nákupného košíka (28 litrov) pod kočíkom je súčasťou modelu Bugaboo Donkey3 tiež postranný kôš (18 litrov), ktorý má nosnosť 10 kg a ktorý umiestnite na konštrukciu vedľa sedadla či korbičky. Postranný kôš je na boku doplnený o úložnú kapsu vhodnú napríklad na kľúče alebo mobilný telefón. Kôš možno ľahko odňať a vziať so sebou, kam práve potrebujete.

Upozornenie pre rodičov dvoch detí!
V prípade, že chcete kočík Bugaboo Donkey3 používať ako kočík pre dve deti, je nutné dokúpiť špeciálny nástavec.

Novinky
- vylepšená a vzdušná slnečná strieška s peek-a-boo
- ľahší a nový dizajn kolies (EVA pena)
- vylepšená konštrukcia postranného koša s možnosťou zvýšenia kapacity koša a jeho zatvorení v hornej časti pomocou integrovaného zipsu
- nové otočné madlo
- nová rukoväť a kryty kolies
- vylepšené hlboké lôžko s 2 vreckami navyše, napr. pre kľúče alebo telefón
- technické parametre
- vhodný od narodenia do 36 mesiacov - v smere jazdy 22 kg a proti smeru jazdy 15 kg
- hmotnosť konfigurácia mono: 13 kg
- hmotnosť konfigurácia duo / twin: 15 kg
- maximálna šírka konfigurácia mono: 60 cm
- maximálna šírka konfigurácia duo / twin: 74 cm