Joolz Aer - viac ako golfky.

Konečne je tu! Nový člen rodiny v rodine Joolz - golfky Joolz Aer. Ľahký cestovný kočík, ktorý možno zložiť a rozložiť za sekundu jednou rukou a vážiaci iba 6 kg. Má optimálne vetranie a ponúka dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujeme na cestách. Nadchne svojou minimálnou váhou a zároveň tak veľkým benefitom, ako je priestranné sedadlopre deti až do 18 kg. Možno ho uložiť ako príručnú batožinu vo vaku na palubu lietadla. Radšej sa však vždy vopred informujte u vašej leteckej spoločnosti.

Výhodou je predĺžená chrbtová opierka, ktorá v akejkoľvek polohe podopiera hlavu aj krk dieťaťa. Ovládaciu rukoväť možno ovládať jednou rukou a kočík má uzamykateľné kolesá a kvalitné odpruženie všetkých 4 kolies. Nastaviteľné ramenné popruhy zaisťujú perfektnú polohu pri spaní a sedení. Slnečná clona je vybavená UPF 50- a možno ju rozšíriť dopredu. Priehľadná integrovaná ventilácia v slnečnej strieške zabezpečuje možnosť byť stále s dieťaťom v kontakte. Veľký nákupný kôš poskytuje priestor až pre 5 kg náklad.

Joolz Aer vás osloví svojím štíhlym subtílnym dizajnom, ušľachtilými detailmi a skvelým vzhľadom. Vďaka vodoodolnej textílii a vysoko kvalitným materiálom vytvára dojem noblesy.

Vlastnosti:

- jeden z najľahších na trhu
- technika skladania jednou rukou
- dlhé patentované ergonomické sedadlo
- vetranie v predĺženej slnečnej clony sedadla
- atraktívny Joolz positive Design
- odpruženie všetkých 4 gélových kolies
- uzamykateľné predné kolesá
- nízka hmotnosť 6 kg
- integrovaná ventilácia
- veľký úložný priestor s nosnosťou 5 kg
- ergonomický pre rodičov i deti

Súčasťou balenia v cene sú: cestovná taška, pláštenka, madlo, držiak na fľaše.

Doživotná záruka

Možnosť dokúpenia opierka nôh..