CYBEX Set 3v1 Balios S Lux Black Ocean Blue 2023 Gold + KIDDY Evoluna i-size 2 Lizard Green | Predeti.sk
Úplne nový kočík Balios S Lux, navrhnutý pre život v meste, ponúka všetku flexibilitu a luxusné pohodlie, ktoré si vy a vaše dieťa môžete priať. Odpruženie predných kolies a inovatívne odpruženie zadných kolies zabudované v podvozku.

CESTOVNÝ SYSTÉM
S cestovným systémom máte každý povrch ako na dlani.
Vyberte si hlbokú postieľku Cot S Lux, detskú autosedačku alebo kočík a vezmite svoje milované dieťa kamkoľvek potrebujete.

ROZŠÍRENÉ ODPRUŽENIE
Nedovoľte, aby vaše cesty spomaľovali nerovnosti, obrubníky alebo dlažba. Vďaka kombinácii odpruženia predných kolies a inovatívneho odpruženia zadného rámu si môžete vychutnať novú úroveň pohodlia.

ERGONOMICKÁ ÚPLNE LEŽIACA POLOHA
Zatiaľ čo milujete život v rýchlom pruhu, vaše dieťa sa môže pohodlne usadiť a relaxovať v ergonomickej polohe sedadla, ktorá umožňuje aj najmenším deťom užívať si jazdu v tom najpohodlnejšom štýle.

PÁS NA JEDNO ZATIAHNUTIE
Čo najrýchlejšie zabezpečte dieťa v kočíku. Dokonalé nastavenie pásu trvá len niekoľko sekúnd, takže pohodlná jazda sa okamžite stane štandardom.

PRIESTRANNÝ NÁKUPNÝ KOŠÍK
S nosnosťou 10 kg je Balios S Lux neoceniteľným spoločníkom na týždňové nákupy, celodenný výlet alebo piknik v parku.

Priestranná otočná športová nadstavba je najnovšou definíciou pohodlia a útulnosti. Navyše ju môžete polohovať do úplného ľahu a používať ju hneď od narodenia. Bezpečnostný pás môžete utiahnuť jednou rukou tak, aby dokonale priliehal k telu dieťaťa. XXL strieška s integrovanou sieťkou a ochranným faktorom UPF50+. Skladanie jednou rukou do samostatnej polohy. Kolieska odolné proti prepichnutiu do každého terénu. Priestranný kôš s nosnosťou až 10 kg.

Na pripevnenie autosedačky ku kočíku sú potrebné adaptéry Balios S/Talos S, ktoré ponúkame pod kódom F167741. Tieto adaptéry sú kompatibilné s autosedačkami Cloud Z2 i-Size, Cloud Z i-Size alebo Aton.


Technické špecifikácie:

- Dĺžka: 81 - 90 cm
- Šírka: 60 cm
- Výška: 100 - 110 cm
- Rozmery zloženého kočíka: 40d x 48,5w x 65h (cm)
- Hmotnosť: 11,7 kg
- Od narodenia do 22 kg (približne 4 roky)


Vana Balios

Vezmite svoje dieťa na jeho prvé výlety do prírody v bezpečí postieľky S Lux.

Kvalitné tkaniny, priestranný interiér a pružný mäkký matrac vytvárajú dokonalé prostredie na zaspávanie vášho dieťaťa, ktoré je chránené pred ruchom mesta XXL slnečnou strieškou UPF50+. Je kompatibilný s kočíkom Balios S Lux, takže môžete vyraziť do mesta hneď od začiatku. Hlbokú autosedačku Cot S Lux môžete bez námahy prenášať vďaka integrovanej rukoväti a ľahko ju pripevniť k rámu kočíka pomocou pamäťových tlačidiel. Chráňte svoje dieťa so slnečnou strieškou UPF50+ XXL, ktorá je vybavená strieškou a sieťovaným okienkom na vetranie. Vrecko vo vnútri nosiča je vhodným miestom na uloženie vašich vecí.

Bezpečné. Útulné. Mimoriadne mäkké.

Technické špecifikácie:

- Vekové rozpätie: od narodenia do približne 6 mesiacov
- hmotnosť dieťaťa: do 9 kg

KIDDY Autosedačka Evoluna i-size 2 + Isofix základňa 40-83 cm Lizard Green

Víťaz kategórie v teste 2018, nadväzuje na víťaza testu 2016. S polohou na ležanie v aute. Cesta v aute môže byť pre novorodencov bezpečná a pohodlná, keď ju pohodlne preležia. Schválená podľa normy i-Size do 83 cm výšky dieťaťa, teda dostatočne veľká, aby plnila najnovšie zákonné nariadenia.

Aké vylepšenia prináša nová verzia Evoluna i-Size 2?

Ešte lepšia bočná ochrana vďaka novému absorpčnému prvku umiestnenému v kĺbe rukoväte. Vložka taktiež obsahuje prvky bočnej ochrany. Novo tvarovaná rukoväť, autosedačka v aute potrebuje o 4 cm menej miesta ako jej predchodca, lepšie sa drží a aj v menších autách sedačku ľahko použijete. Novo riešená strieška je stabilnejšia a lepšie sa nastavuje do požadovanej polohy.


Vlastnosti:

- V aute je možné nastaviť polohu ležmo - konečne môže vaše dieťatko ležať rovno! (Len pri súčasnom použití základne Kiddy Isofix Base 2).
- Kiddy Isofix 2 základňa - rýchle a bezpečné pripevnenie k vozidlu.
- Optimalizovaná ochrana proti bočnému nárazu vďaka bočným chráničom a tiež flexibilná štruktúra materiálu v oblasti hlavičky.
- Jednoduché ovládanie - zmenou polohy madla sa nastaví sklon chrbta až do polohy na ležanie, súčasne sa sedačka predĺži v oblasti nožičiek.
- Patentovaná KLF-technológia- maximálnu podpora tela a dýchania.
- Bezpečnosť v aute - absolútne jednoduché upevnenie vďaka základni Kiddy Isofix Base 2.
- Ukazovateľ pre správne pripevnenie autosedačky Kiddy Evo-Luna i-Size ku Kiddy Isofix 2 základni.
- Výškovo nastaviteľná oporná noha základne pre lepšiu stabilitu.
- Ukazovateľ stabilnej pozície podpornej nohy Kiddy Isofix 2 základne.
- Nastavenie pásu s možnosťou regulácie na šírku a výšku: vždy sa dokonale prispôsobí podľa vášho dieťaťa.
- Extra mäkká, polstrovaná textilná vložka.
- Odnímateľná vložka pre novorodencov
- Autosedačka rastie s dieťaťom a prispôsobuje sa jeho aktuálnej veľkosti.
- Odolný poťah: ľahko sa mení a čistí
- Zabudovaná plynule nastaviteľná maxi-strieška proti slnku - poskytuje dieťaťu tieň a príjemný pokoj.
- Príjemná pre chrbát - obsahuje latkový rošt, absorbujúci nárazy - dieťatko leží pohodlne a pokojne.
- Možno inštalovať len do vozidiel s Isofixovými konektormi a na sedadlá s týmito konektormi.
- Nastaviteľné konektory pre optimálnu inštaláciu Isofix základne v rôznych vozidlách.
- Zariadenie pre uvoľnenie autosedačky slúži k jednoduchému nasadeniu a uvoľneniu z bázy


Technické parametre:

- hmotnosť cca. 4,9 kg
- rozmery v pozícii na sedenie (šírka x výška x hĺbka): 44 x 59 x 68 cm
- rozmery v pozícii na ležanie (šírka x výška x hĺbka): 44 x 39 x 73,5 cm
- poťah: Soft-Tex-jemný žerzej, odolný, hladký elastický úplet nenáročný na starostlivosť.
- isofixová báza 2: hmotnosť cca. 6 kg, rozmery (šírka x výška x hĺbka): 31 x 18 x 68 cm. Dodáva sa spoločne v jednom kartóne.

O programe Bezpečná autosedačka
Bezpečnosť našich malých používateľov je našou prioritou, a preto Kiddy zaručuje bezplatné členstvo v programe BEZPEČNÁ AUTOSEDAČKA. Vďaka tomuto členstvu vám vymeníme autosedačku, v prípade dopravnej nehody.

Výskum zahŕňajúci dôkladnú analýzu jednotlivých komponentov preukázal, že autosedačky inštalované v autách, ktoré boli účastníkmi nehody alebo dopravnej kolízie, zaznamenávajú mikropoškodenia, ktoré znemožňujú ich ďalšie bezpečné používanie. Túto skutočnosť berieme vážne.
Účastník musí požiadať o účasť v Programe do 30 dní od incidentu zaslaním vyplnenej prihlášky dostupnej na https://kiddy.com/en/safe-car-seat/.