KINDERKRAFT Kočík kombinovaný Veo 3v1 Grey | Predeti.sk
Kočík ktorý musí mať každý rodič.Ak hľadáte kočík, ktorý bude funkčný, kompaktný - veo je vynikajúcou voľbou za rozumnú cenu.

Vlastnosti:

- vanička a športový kočík v jednom
- hliník a odolný dizajn
- veľké gumové pneumatiky
- v cene je zahrnuté pohodlné sedadlo pre deti
- elegantná povrchová úprava z vysoko kvalitných maeriálov
- polstrované kolesá a rám
- jednoduché a rýchle skladanie

Kočík je vybavený 2 funkciami - hlboká a pohodlná vanička na použitie od prvých dní života (až do 9 kg),pre staršie deti je ľahký a manévrovateľný kočík (od 6 mesiacov do 15 kg).

Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, pekné a funkčné. Na prechádzku v mese aj mimo neho - tlmiče nárazov všetkých kolies a navyše polstrovaný rám s veľkými nafukovacími kolesami a odolná a ľahko ovládateľná konštrukcia robia kočík vhodný pre "špeciálne" úlohy.

Súčasťou je aj autosedačka Mink a doplnky.

BEZPEČNOSŤ PREDOVŠETKÝM

- dvojitá ochrana - proti náhodnému sklopeniu / rozloženiu
- bezpečnostný postroj s chráničmi - pohodlný päťbodový bezpečnostný postroj a odnímateľná svorka (v kočíku)
- reflektory - materiály používané v bassinet a kočíku majú odrazové vložky, ktoré dodatočne zvyšujú bezpečnosť každej prechádzky
- brzdy - centrálna brzda na zadnej náprave kočíka a zámku predného kolesa

Vyrobené v súlade s európskou normou EN 1888, ktorá definuje bezpečnostné požiadavky a testovacie metódy pre kočíky.

Hliníkový rám poskytuje ľahkú, ale pevnú štruktúru. Skladací systém, ktorý po skladaní zaisťuje malú veľkosť. Skladanie a rozloženie kočíka je jednoduché a jednoduché. Rovnako môžete vaničku odistiť a pripevniť autosedačku. Výškové nastavenie rukoväte v rozmedzí od 85 cm do 108 cm. Taška prispôsobená potrebám rodičov.

Kolesá:

Všetky kolesá sú vyrobené z gumy a sú tlmiace. Veľké zadné kolesá (priemer 30 cm) vybavené centrálnou brzdou. Predné kolesá (priemer 22 cm) sú ovládateľné a otáčané a môžu byť zablokované v polohe dopredu.

Rám:

Veľký madlo s mäkkým matracom pre najmenšie deti. Nastaviteľný sklon dolnej úrovne , čo zvyšuje komfort dieťaťa. Dodatočný kryt chráni dieťa pred vetrom, dažďom a chladom.

Hlboká kapucňa dokonale chráni dieťa pred vplyvmi počasia. Má tiež výsuvný, doplnkový chránič slnka. Reflexné prvky zlepšujú bezpečnosť.

Športový kočík:

Komfortné sedadlo pre kočíky, ktoré možno namontovať v polohe vzadu alebo vpredu. 4 úrovne sklonu operadiel od sedenia do polohy ležania. 5bodový ľahko nastaviteľný bezpečnostný postroj s mäkkými podložkami a nastavením výšky. Nastaviteľná opierka na nohy. Hlboká kapucňa dokonale chráni dieťa pred vplyvmi počasia. Má tiež výsuvný, doplnkový chránič slnka. Reflexné prvky zlepšujú bezpečnosť.

 V CENE: rám s kolesami,vanička, detský kôš,pláštenka, nánožník, prebaľovacia taška,Adaptéry na autosedačku, veľký nákupný košík