Udrží vašu zubnú kefku v čistote .{color: #e42a8e}

Asi vás neprekvapí, že medzi vlhkými štetinami zubnej kefky sa baktériám veľmi darí. Vlhké prostredie kúpeľní ich množeniu ešte napomáha a pri každom vložení kefky do úst sa vystavujeme riziku infekcie. Preto je dôležité kefku pravidelne meniť. Pomôcť si ale môžete aj účinnou sterilizáciou. Vďaka UV-C žiareniu sterilizátor zubných kefiek TrueLife SonicBrush UV Sterilizer kefky účinne dezinfikuje a ničí až 99,9% baktérií. Jeho použitie je jednoduché, je kompatibilný s väčšinou kefiek a kefových hlavíc na trhu, môžete si ho so sebou vziať kamkoľvek a nabíjať je možné cez USB kábel.

Doplnok starostlivosti o váš chrup
UV sterilizátor od TrueLife je malý prístroj, ktorý efektívne ničí baktérie usadzujúce sa na hlaviciach zubných kefiek. Vďaka UV-C žiareniu s vlnovou dĺžkou 200-275 nm preniká k membránam baktérií, vírusov a plesní a zabraňuje ich šíreniu. Je kompatibilný s väčšinou hlavíc elektrických aj manuálnych kefiek na trhu.

Na doma aj na cesty
Sterilizátor si vďaka jeho kompaktným rozmerom môžete vziať kamkoľvek so sebou, zmestí sa totiž aj do kabelky. Napája sa pomocou priloženého USB kábla, takže ho môžete nabíjať aj z powerbanky, napríklad keď stanujete. Súčasťou balenia je praktický držiak na stenu na domáce použitie.

Jednoduché ovládanie
Ovládanie sterilizátora je ľahké a zvládne ho úplne každý. Pomocou tlačidla otvorte veko, vložíte kefku a veko zase zatvorte. Proces sterilizácie sa spustí automaticky a po uplynutí 3 minút sa prístroj sám vypne.


Ďalšie vlastnosti:

LED UV svetlo
Je známe, že UV-C žiarenie dokáže dezinfikovať vzduch, povrchy, predmety a vodu, čím sa znižuje riziko infekcie. UV-C žiarenie preniká k membránam baktérií, vírusov a plesní a zabraňuje ich šíreniu.

Ničí 99,9 % baktérií
Sterilizátor zubných kefiek TrueLife kefky účinne dezinfikuje a ničí až 99,9% baktérií.

Časovač
Proces sterilizácie sa spustí automaticky a po uplynutí 3 minút sa prístroj sám vypne.

Automatické vypnutie
Po skončení procesu sterilizácie sa prístroj sám vypne a batéria sa tak zbytočne nevybíja.

USB nabíjanie
Sterilizátor je napájaný pomocou priloženého USB kábla a je možné ho nabíjať napríklad z powerbanky alebo nabíjačky. Vďaka odnímateľnosti môžete sterilizátor jednoducho odniesť k zásuvke, pokiaľ ju nemáte v kúpeľni po ruke.

Rozbaľte a používajte
Na používanie nepotrebujete nič pripravovať ani vŕtať. Držiak uchytíte pomocou 3M nálepky, k sterilizátoru nemusíte privádzať žiadne káble.

Na doma aj na cesty
Vďaka kompaktným rozmerom môžete sterilizátor vziať kamkoľvek so sebou a na domáce použitie je vybavený praktickým držiakom na stenu.

Vhodné pre manuálne aj elektrické kefky
UV sterilizátor je vďaka svojej univerzálnosti vhodný pre väčšinu manuálnych kefiek aj väčšinu hlavíc elektrických kefiek.

Jednoduché ovládanie
Na celé ovládanie stačí iba jedno tlačidlo, vďaka ktorému sterilizátor otvoríte. O zvyšok sa postará sterilizátor sám.‎‎

Bezpečnosť nadovšetko
Nemusíte sa obávať, že by UV svetlo uniklo tam, kam nemá. Aj mierne otvorenie dvierok sterilizátor spozná a proces sterilizácie hneď ukončí.


Technické parametre:

- UV sterilizácia: áno
- životnosť UV lampy: ≥5000 hodín
- UV žiarenie: ≥1000 μW/cm²
- nabíjanie: USB kábel
- časovač: áno
- batéria: Li-Ion – cca 40 cyklov sterilizácie

Obsah balenia

- TrueLife SonicBrush UV Sterilizer
- 1× držiak
- 1× nabíjací kábel
- manuál a bezpečnostné inštrukcie