Philips AVENT Krém na bradavky 30 ml + Kniha o tehotenstve, pôrode a dieťati. Triplet | Predeti.sk
Philips AVENT Krém na bradavky

Avent Moisturising Nipple cream je ideálny na ošetrenie boľavých alebo popraskaných bradaviek – obnoví a zvláčni pokožku.

Zloženie krému je pre dieťatko bezpečné, pred kojením ho nie je potrebné z bradavky odstraňovať.

Pomáha tiež pri príprave na dojčenie - pri aplikácii jeden- alebo dvakrát denne počas tehotenstva pomáha pripraviť pokožku na dojčenie a pri použití po pôrode medzi jednotlivými kŕmeniami pomáha mamičkám zachovať si jemnú a vláčnu pokožku.

Bez farbív, konzervačných prostriedkov alebo parfumu. Obsahuje kokosový olej a aloe vera, teda prírodné prísady, ktoré pomáhajú hydratovať pokožku a zjemňovať bradavky.
Obsahuje Medilan™, mimoriadne čistú formu lanolínu, ktorý vniká do vonkajších vrstiev pokožky a zlepšuje úroveň hydratácie a zvyšuje pružnosť.

Objem 30 ml.


3 diely knihy o tehotenstve, pôrode a dieťati od autora Antonína Pařízka v českom jazyku.

Kniha zrozumiteľne a prehľadne prináša overené informácie popredných českých odborníkov z mnohých lekárskych odborov o tehotenstve, pôrode a starostlivosti o dieťa.

Tehotenstvo

Spôsoby plánovaného rodičovstva. Životný štýl a príprava na tehotenstvo. Spôsoby prirodzeného aj umelého otehotnenia. Prvé známky tehotenstva. Vývoj zárodku a plodu krok za krokom. Predpôrodná starostlivosť v Českej republike. Hygiena a životospráva tehotných žien. Šport a cestovanie v tehotenstve.

Pôrod

Ako sa pozná začiatok pôrodu. Cesta do pôrodnice. Pôrod prirodzený. Priebeh pôrodu. Nepravidelne prebiehajúci pôrod. Predčasný pôrod. Pôrod plodu koncom panvovým napred. Pôrod dvojčiat. Predĺžené tehotenstvo. Bezpečné tlmenie pôrodných bolestí. Cisársky rez. Znecitlivenie u cisárskeho rezu. Prehliadka novorodenca. Prvé hodiny a dni po pôrode. Popôrodné duševné zmeny matky. Dojčenie. Cvičenie v šestonedelí. Mužské antikoncepčné metódy. Ženské antikoncepčné metódy.

Dieťa

Očkovanie a imunizácia dieťaťa. Rast a psychomotorický vývoj dieťaťa. Vývoj a starostlivosť o detský chrup. Výživa dojčiat. Výživa batoliat. Alergie v detskom veku. Bežné dojčenské neduhy, horúčky. Prvá pomoc dieťaťu.