5x HOLLE Výživa bio kojenecká mliečna od 1. fľaštičky | Predeti.sk

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

Značka švajčiarskej bio detskej výživy s 85 ročnou tradíciou.

Obsahuje DHA, podľa požadavkou legislatívy. Vhodné aj ako doplňok dojčenia.

Holle Bio kojenecká výživa je na 99 % zložená z biozložiek, napr. z plnotučného biomlieka od kráv, ktoré sa chovajú podľa zásad biohospodárstva. Bio rastlinné oleje dodávajú dôležité mastné kyseliny, maltodextrín (z bio kukuričnej vlákniny), ktoré výživu robia hustejšou a sýtejšou. Zostávajúce 1 % sú vitamíny a minerálne látky, ktoré kojenec potrebuje a ktoré spĺňajú prísne zákonné normy.

Obvzlášť dobre stráviteľné, zodpovedá potrebám detskej výživy. Vždy môžete bez problémov prejsť z inej kojeneckej výživy na Holle bio mlieko 1. Po 6 mesiaci odporúčame prejsť na pokračujúce Holle bio mlieko 2 v kombinácii s bio Holle detskými kašami.

- bez lepku
- nesladené
- bez vaječného bielku
- obsahuje laktózu

Zloženie:

Odstredené mlieko , sušený syrovátkan čiastočne demineralizovaný, rastlinné oleje(palmový, repkový,slněčnicový), maltodextrín, laktoza, sušené odtreděné mlieko ,rybí tuk, uhličitan vápenatý, chloran draselný , L-tyrosin, Vitamín C , L-tryptofán, laktát železa, Vitamín E , síran zinečnatý, Vitamín A , Vitamín D, Niacín, kyselina pantothénová, síran meďnatý, vitamín K, kyselina listová , Vitamin B1, Vitamin B12, Vitamin B6, síran manganatý, jodid draselný , selenan sodný , biotin.
pochádza z bio hospodárstva
pochádza z bio dynamického hospodárstva
Kategória
Počiatočné
Značka
HOLLE