GERBER Organic Kaša nemliečna s príchuťou sušienky 200 g​ | Predeti.sk

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

25%
GERBER Organic nemliečna kaša s príchuťou sušienky je príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Kaše kombinujú vysoké nároky malých gurmánov na prirodzene sladkastú chuť, ktorá vzniká vďaka špeciálnemu procesu spracovania obilnín. Rodičia ocenia jednoduchú a rýchlu prípravu v ktorejkoľvek časti dňa, či už chystajú raňajky alebo večeru.

V Gerber Organic
- Chránime prírodu a rešpektujeme jej prirodzený kolobeh
- Spolupracujeme s farmármi už niekoľko generácií
- Nepoužívame chemické hnojivá a pesticídy
- Plodiny zberáme ručne

V roku 1927, Dorothy GERBER, začala s prikrmovaním svojej 7 mesačnej dcéry Sally podľa odporúčania svojho pediatra, pretože v tom čase žiadne príkrmy neexistovali.Priekopnícka a podnikavá žena z Fremontu v USA so skvelým nápadom sprístupnila bezpečné a kvalitné príkrmy pre dojčatá…
... a tým začal príbeh dnešnej svetovej jednotky značky GERBER, ktorá po celých 95 rokov svojej existencie je inovatívne, prinášala a naďalej prináša príkrmy pre deti zodpovedajúcim súčasným potrebám mamičiek i bábätiek v každom veku.

Zloženie: múky 99 % (PŠENIČNÁ 72 % - časť enzymaticky hydrolyzovaná, OVSENÁ celozrnná 27 %), prírodná aróma, vitamín C, minerálna látka (fumaran železnatý), vitamín B1. z ekologického poľnohospodárstva

Alergény sú zvýraznené veľkým písmom

0 % pridaného cukru. Obsahuje prírodné cukry.

Krajina pôvodu: Španielsko

Nutričné hodnoty:

Na 100 g prášku: Energie / Energia 1647 kJ / 394 kcal, Tuky 2,9 g - z toho nasycené/ nasýtené mastné kyseliny 0,7 g, Sacharidy 79 g - z toho cukry 23 g, Vláknina 4,4 g, Bílkoviny / Bielkoviny 11 g, Sůl / Soľ 0,06 g; Minerální / Minerálne látky: Železo 8,7 mg; Vitamíny: Vitamín C 75 mg, Thiamin / Vitamín B1 0,80 mg.

Neuschovávajte nedojedené porcie. Určené na kŕmenie lyžičkou. Táto výživa nenahrádza materské mlieko.

Príprava: 1. Pred prípravou kaše si umyte ruky. Skontrolujte čistotu všetkých nádob. 2. Pripravte 160 ml dojčenského mlieka (napr. BEBA) podľa návodu a nalejte do misky. 3. Za stáleho miešania vsypte 25 g kaše (4 - 5 polievkových lyžíc). 4. Premiešajte vidličkou a nechajte asi pol minúty stáť. Znovu premiešajte. Tabuľka dávkovania: Vek dieťaťa: 6. mesiac Kaša: 25 g Dojčenské mlieko: 160 ml Počet porcií v balení: 8. 4-5 polievkových lyžíc

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Po príprave stravy obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 4 týždňov.

Adresa dodávateľa: Nestlé Slovensko s.r.o., Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, www.nestle.sk
Kategória
Bio príkrmy
Značka
GERBER