25%
Potešte svoje deti zdravými maškrtami Plasmon.

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Sušienky:

- rozpúšťa sa na jazyku
- ľahko stráviteľné
- nezameniteľná charakteristická chuť
- tvarované presne pre detskú ruku
- bez palmového oleja, farbív a konzervačných látok
- obsahuje vápnik, železo a vitamíny pre zdravý vývoj

Kapsičky:

- vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií
- 100% prírodné zloženie bez pridaného cukru - obsahuje iba prírodné ovocné cukry
- bez pridaných farbív a konzervačných látok
- iba talianske ovocie
- vyrobené v Taliansku
- zdroj vitamínu C
- obal kapsičiek je vyrobený výlučne z polypropylénu, ktorý je plne recyklovateľný. Ide o inováciu, ktorá je výsledkom talianskeho výskumu

Chrumky:

- nie sú vyprážané
- žiadny palmový olej
- bez pridaných farbív a konzervačných látok
- bez pridanej soli
- vyrobené v Taliansku
- tvarované tak, aby bavili zvedavé detské ruky

Balíček obsahuje:

- 1x PLASMON Sušienky s mliečnou príchuťou 240g, 12m+
Zloženie: Pšeničná múka, cukor, slnečnicový olej, sušené odstredené mlieko, smotana (2 %), extrakt z jačmenného sladu, kypriace látky (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, aróma (mlieko), emulgátor: slnečnicový lecitín, fumaran železnatý, síran zinočnatý, niacín, vitamín E, riboflavín, tiamín, vitamín B6, vitamín A, kyselina listová, vitamín K, vitamín B12. Alergény sú zvýraznené v zložení. Môže obsahovať stopy sóje.
- 1x PLASMON Sušienky 720g, 6m+
Zloženie: Pšeničná múka, cukor, rastlinné oleje (slnečnicový, olivový), sušené odstredené mlieko, pšeničný škrob, extrakt z jačmenného sladu, kypriace látky (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, emulgátor: slnečnicový lecitín, arómy, fumarát železa, niacín, riboflavín, tiamín, vitamín B6. Alergény sú zvýraznené v zložení. Môže obsahovať stopy sóje.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocná jablko 100g, 6m+
Zloženie: Jablko (99,5 %) (jablkové pyré, koncentrované jablkové pyré); koncentrovaná citrónová šťava; vitamín C. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocná hruška 100g, 6m+
Zloženie: Hruška (99,5 %) (hruškové pyré; koncentrované hruškové pyré), koncentrovaná citrónová šťava, vitamín C. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocná mix 100g, 6m+
Zloženie: Ovocie (99,9 %) (jablko 53,9 %, hruška 26 %, banán 20 %), vitamín C, koncentrovaná citrónová šťava. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocná jablko a jahoda 100g, 6m+
Zloženie: Ovocie (99,9 %) (jablko 89,9 %, jahoda 10 %), vitamín C, koncentrovaná citrónová šťava. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocná jablko a mango 100g, 7m+
Zloženie: Ovocie (99,9 %) (jablko 89,9 %, mango 10 %), vitamín C, koncentrovaná citrónová šťava. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocná jablko a čučoriedka 100g, 6m+
Zloženie: Ovocie (99,9 %) (jablko 87,9 %, čučoriedka 12 %), vitamín C, koncentrovaná citrónová šťava. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocno-jogurtová hruška 80g, 6m+
Zloženie:Hruška (45 %) (pyré), jogurt (30 %) (mlieko), koncentrovaná hrušková šťava, tapiokový škrob, mliečnan vápenatý, koncentrovaná citrónová šťava. Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocno-jogurtová jahoda 80g, 12m+
Zloženie: Jablká (54 %) (šťava a pyré), jogurt (mlieko) (20 %), jahody (20 %), tapiokový škrob, smotana, mliečnan vápenatý, koncentrát citrónovej šťavy. z koncentrátu. Alergény sú uvedené tučným písmom. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Kapsička bezlepková ovocno-jogurtová banán 80g, 6m+
Zloženie: Banán (48 %) (pyré), jogurt (mlieko) (30 %), voda, tapiokový škrob, koncentrovaná citrónová šťava, mliečnan vápenatý. Alergény sú uvedené tučným písmom. BEZ LEPKU. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.
- 1x PLASMON Sušienky zeleninové Crick tekvica, mrkva a rozmarín 100g, 12m+
Zloženie: Pšeničná múka, pšeničný škrob, slnečnicový olej, kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), tekvicový prášok 0,7 %, mrkvový prášok 0,7 %, paradajkový prášok 0,4 %, kypriaca látka: hydrogenuhličitan draselný; rozmarínový prášok 0,2 %, prírodné arómy, tiamín. Alergény sú zvýraznené v zložení. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje a vajec.
- 1x PLASMON Sušienky zeleninové Crick špenát, hrášok a bazalka 100g, 12m+
Zloženie: Pšeničná múka, pšeničný škrob, slnečnicový olej, kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), hrachové vločky 0,9 % (hrach 75 %, ryžová múka), špenátové vločky 0,9 % (špenát 34 %, glukózový sirup, ryžová múka), kypriaca látka: hydrogenuhličitan draselný; bazalkový prášok 0,2 %, prírodná aróma, tiamín. Alergény sú zvýraznené v zložení. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje a vajec.
- 1x PLASMON Chrumky bezlepkové zeleninové na cesty Paff mrkva a tekvica 15g, 12m+
Zloženie: Kukuričná múka (74 %); slnečnicový olej; mrkvový prášok (7 %) (mrkva (60 %); ryžová múka); tekvicový prášok (7 %); tiamín.
BEZ LEPKU.
- 1x PLASMON Chrumky bezlepkové zeleninové na cesty Paff paradajka a mrkva 15g, 12m+
Zloženie: Kukuričná múka (73 %); slnečnicový olej; mrkvový prášok (8 %) (mrkva (60 %); ryžová múka); paradajkový prášok (7 %); tiamín.
BEZ LEPKU.