6x GERBER Natural kapsička banán a jablko 90 g | Predeti.sk

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

GERBER Natural kapsička banán a jablko je desiata do malej rúčky, ktorá poteší všetky maškrtné jazýčky. V každej porcii sa nachádza starostlivo vybrané ovocie: banánové pyré 50 %, jablčné pyré 49,9 % a vitamín C.

V roku 1927 Dorothy GERBER začala s prikrmovaním svojej 7 mesačnej dcéry Sally podľa odporúčania svojho pediatra, pretože v tom čase žiadne príkrmy neexistovali. Priekopnícka a podnikavá žena z Fremontu v USA so skvelým nápadom sprístupnila bezpečné a kvalitné príkrmy pre dojčatá...
... a tým začal príbeh dnešnej svetovej jednotky značky Gerber, ktorá po celých 95 rokov svojej existencie je inovatívna, prinášala a naďalej prináša príkrmy pre deti zodpovedajúce súčasným potrebám mamičiek i bábätiek v každom veku.

Upozornenie:
Nenechávajte uzáver v blízkosti dieťaťa! V prípade mechanického poškodenia vrecka nepoužívajte. Použitie: Deti mladšie ako 12 mesiacov: Odstráňte uzáver, obsah vytlačte na lyžičku a dieťa kŕmte v sede. Majte dieťa pod stálym dohľadom. Deti staršie ako 12 mesiacov: Môžu jesť samé, pokiaľ sedia a sú pod stálym dohľadom.


Zloženie: banánové pyré 50 %, jablčné pyré 49,9 %, koncentrát citrónovej šťavy, kyselina L-askorbová (vitamín C).

Alergény sú zvýraznené veľkým písmom

100% ovocie - S vitamínom C. Bez prídavku cukru - Obsahuje prírodné cukry. Bez konzervačných látok a farbív - V zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy. Bezgluténový výrobok.

Krajina pôvodu: Poľsko

Nutričné hodnoty:

Energie / Energia 300 kJ / 71 kcal Tuky 0,1 g - z toho nasycené / nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g Sacharidy 16 g - z toho cukry 13 g Vláknina 1,5 g Bílkoviny / Bielkoviny 0,7 g Sůl / Soľ < 0,01 g Vitamín C 35 mg / 140 %. Referenční / Referenčná hodnota

Upozornenie: Nenechávajte uzáver v blízkosti dieťaťa! V prípade mechanického poškodenia vrecka nepoužívajte! Neohrievajte v mikrovlnke.

Použitie: Deti mladšie ako 12 mesiacov: Odstráňte uzáver, obsah vytlačte na lyžičku a dieťa kŕmte v sede. Majte dieťa pod stálym dohľadom. Deti staršie ako 12 mesiacov: Môžu jesť samé, pokiaľ sedia a sú pod stálym dohľadom.

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Po otvorení skladujte v chladničke max. 24 hodín.

Adresa dodávateľa: Nestlé Slovensko s.r.o., Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, www.nestle.sk
Alternatívny produkt
6x Natural kapsička banán a jablko 90 g
Kategória
Ovocné
Značka
GERBER