Ste aktívny rodič, ale predstava zdravého pohybu alebo pešej túry spolu s dieťaťom Vám nejde dohromady? Ergonomický nosič dieťaťa We made me Pao Papoose zmení Váš názor.
Ergonomický nosič We made me Pao Papoose je pohodlná a praktická pomôcka, ktorá Vám aj dieťatku dopraje svieži vzduch a zdravý pohyb. Už nestrávite celý deň s dieťaťom v náručí alebo pohupovaním kočiarika. S ergonomickým nosičom dieťaťa We made me Pao Papoose budete mať spokojné dieťatko blízko pri sebe a zároveň robiť všetko, čo potrebujete. Mamičky nosič We made me Pao Papoose ocenia pri uspávaní a praktických činnostiach ako nakupovanie alebo vybavovanie na úradoch.
Ergonomický nosič We made me Pao Papoose vďaka špeciálnej konštrukcii je ľahko nastaviteľný, čím sa prispôsobí vášmu dieťatku a podporí správnu polohu sedu. Práve správna poloha je mimoriadne dôležitá pre jeho správny vývoj.
U malých detičiek oceníte nastaviteľnú opierku hlavy, ktorú je možné použiť ako ochranu pred svetlom a vetrom, bábätku tiež dodá i pocit súkromia.
VLASTNOSTI
- vyrobený zo 100 % bavlny
- vhodný pre deti od 4 mesiacov do 3 rokov
- ergonomický nosič má polstrované ramenné popruhy a polstrovaný obvodový pás
- pohodlie a ochranu pri nosení zvyšuje mäkká vata
- We made me Pao Papoose umožňuje pohodlné a príjemné nosenie vpredu na bruchu aj vzadu na chrbte
- nosenie malých detí oceníte najčastejšie vpredu na bruchu, ucítite tak všetky ich potreby a oni budú vnímať vašu blízkosť
- nosenie na chrbte ocenia staršie deti, ktorým umožníte väčší rozhľad
- ergonomický nosič je pomôcka pre každodenný život a môžete ho používať 7 dní v týždni
- údržba nie je náročná, vďaka použitým materiálom je možné prať v práčke pri 40 °C
- samotný ergonomický nosič obsahuje bavlnené puzdro s rukoväťou pre jednoduché prenášanie
- bavlnené puzdro je možné využiť ako príručnú tašku pre rôzne drobnosti
- testované podľa noriem CEN / TR 16512: 2015 a ASTM F2236

O ZNAČKE

We Made Me bola zrodená z jednoduchej vášne a túžby vytvoriť premyslené produkty, ktoré by spájali dávne tradície s modernou rodinou súčasnosti.
Spoločnosť vstúpila na trh pred desiatimi rokmi ako BabaSlings Ltd s revolučným produktom, detským nosičom The Babasling, ktorý je v súčasnoti predávaný vo viac než 35 krajín na celom svete. V ponuke od We Made Me, máme okrem Pao Papoose, tiež detskú šatku Wuti Wrap a nosič Soohu Sling s piatimi rôznymi pozíciami nosenia.