O nás

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

O nás

Najnákazlivejší na svete je detský smiech. Toto pravidlo si potvrdzujeme každý deň od chvíle, čo sme v roku 2006 otvorili prvú predajňu predeti.sk v Bratislave. Znie to neuveriteľne, že prvé deti, ktoré sa vozili v našich kočíkoch sú už tínedžermi. Dnes máme otvorených 8 predajní po celom Slovensku a doteraz vás naše produkty sprevádzajú v najkrajšej životnej – rodičovskej role.

 

Matkou predeti.sk je spoločnosť ags 92, ktorá vznikla ešte skôr v roku 1992 a venuje sa predaju dojčenského tovaru. Skupina ags 92 pôsobí v 3 krajinách (Slovensko, Česko, Maďarsko). Spolupracuje so svetovými výrobcami, značkami a vyberá pre vás len tie najlepšie veci od kočíkov cez autosedačky až po oblečenie a hračky.

 

Vy ako rodičia ste pre nás vždy najlepším zdrojom inšpirácie a podnetov. Do výroby veľkých značiek sme však nikdy zasiahnuť nemohli. Preto sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku Petite&Mars, ktorá čerpá z vašich nápadov a potrieb vo všetkých kategóriách s dojčenským sortimentom. Za krátky čas si medzi vami získala obrovskú obľubu, čo nám len potvrdzuje, že ste tými najlepšími radcami.

 

 V roku 2013 sme v spolupráci s pediatrami, certifikovanými pôrodnými asistentkami a ďalšími odborníkmi otvorili prvé profesionálne materské centrum Predeti care v našej najväčšej predajni v OC Korzo v Bratislave. Sme naozaj radi, že v ňom viete nájsť odpovede na všetky otázky spojené s tehotenstvom a materstvom. Dnes takéto centrum nájdete aj v ďalších dvoch predajniach – v Trenčíne a Nitre.

 

Tešíme sa na každú vašu návštevu.