Nuby Citroganix antibakteriálne obrúsky kombinujú antibakteriálne vlastnosti s prírodnými prísadami a odstraňovaním baktérií bez alkoholu a bez oplachovania.
Antibakteriálne obrúsky Nitro Citroganix Nuby sú vyrobené z prírodných prísad. Vďaka aktívnym zložkám sú vlhčené obrúsky 99,99% účinné proti baktériám. Neobsahuje žiadny alkohol, vďaka uzatvárateľnému dávkovaču nevyschnú a sú vhodné nielen na doma, ale aj na cesty.

- pomáhajú chrániť dieťa pred baktériami
- nevyžadujú oplachovanie = ideálne na cestovanie
- antibakteriálny účinok bez alkoholu
- obsahuje prírodný výťažok z pomaranča Murcia - Citroganix (má antibakteriálne účinky)
- vhodné na čistenie cumlíkov, hryzačiek, lyžičiek, hračiek atd.
- 99,99% účinnosť proti baktériám
- dlohotrvajúci ochranný efekt 4 hodiny
- čisto prírodné ingrediencie
- vhodné pre deti od 0 m+
- balenie obsahuje 48 ks

Rozmery produktu: 19 cm x 8 cm x 3 cm

Čo robiť so spadnutým cumlíkom?
Každý padnutý cumlík je potrebné vyčistiť bez ohľadu na to, kam spadol. Nie je vhodné čistiť cumlík vkladaním do vlastných úst, pretože sa naň môže dostať ešte viac baktérií. Neexistuje lepší spôsob na čistenie cumlíkov, hryzačiek, lyžičiek ako antibakteriálne obrúsky Nuby All natural Citroganix. Boli vyvinuté špeciálne pre odstránenie baktérií a zárodkov a sú účinné v 99,99%. Utierky sú vyrobené z čisto prírodných ingrediencií a sú ideálne na cesty. Majú príjemnú vôňu vanilky. Antibakteriálne čistiace obrúsky Nuby možno použiť na všetky produkty, s ktorými vaše dieťa prichádza do styku.

Prečo používať dezinfekciu?

Imunitný systém zaisťuje obranu organizmu proti napadnutiu škodlivými mikroorganizmami a cudzorodými látkami, ale aj proti vlastným, patologicky zmeneným bunkám.

V prvých 12 mesiacoch života je imunitný systém dieťaťa nezrelý, pretože nie je ešte úplne vyvinutý, a teda nie je schopný produkovať potrebné protilátky (tzv. Imunoglobulíny) pre boj so škodlivými mikroorganizmami. Dieťa sa spočiatku spolieha na prenos protilátok z placenty matky, rovnako ako na možnosť získania imunoglobulínov prostredníctvom materského mlieka (jeden z dôvodov, prečo je dojčenie tak vysoko doporučované).
Obranné protilátky, ktoré dieťa získalo z placenty matky po čase miznú a medzi 3. a 6. mesiacom imunitný systém dieťaťa slabne. Schopnosť prekonať niektoré ochorenia spôsobené mikroorganizmami sa znižuje. Tieto mikroorganizmy môžu spôsobiť gastroenteritídy a kandidózy, potenciálne vážne problémy, ktoré môžu viesť k dehydratácii a hospitalizácii malého dieťaťa.
Medzi 3. a 6. mesiacom dieťaťa si telo začína vytvárať imunoglobulíny, ale imunitný systém dieťaťa je stále nezrelý. To je dôvod, prečo je absolútne nevyhnutné zabezpečiť, aby sa deti mladšie ako jeden rok pohybovali v hygienickom prostredí, používali dojčenské fľaše, riad, cumlíky po ich sterilizácii, nehovoriac o hračkách a oblečení.
Rad Citroganix ponúka optimálne, úplne prirodzenú a prírodnú pomoc, ako dosiahnuť najlepšieho prostredia pre vaše dieťa.

Prečo si vybrať 100% prírodné výrobky bez toxínov?
Všetky vykonávané testy, nehovoriac o zdravom rozume, vedú k jedinému záveru: toxíny prítomné vo väčšine bežných čistiacich prípravkoch sú škodlivé pre dieťa. Niektoré z nich môžu priniesť dlhodobé vážne zdravotné problémy.