Philips Avent garancia 100 dní

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

Philips Avent garancia 100 dní

Dojčenie je zázrak. Niekedy mu treba pomôcť.

Dojčením spĺňame pre novorodenca jednu z jeho prvých základných potrieb, a to potrebu pocitu bezpečia. Hneď po pôrode sa dieťa priloží na prsník mamičke, cíti teplo, dotyk matkinho tela, známy tlkot srdca, rytmus dýchania, počuje známy hlas, jeho ústočká nájdu miesto, z ktorého môžu sať. Vaše materské mlieko, je to najlepšie, čo môžete Vášmu bábätku ponúknuť.

Pokoj a Vaša vnútorná harmónia sú jedny z najdôležitejších krokov, ktoré vedú k spokojnému a úspešnému dojčeniu. Sme tu pre vás, pre vaše pokojné a harmonické dojčenie.

Ak nastanú drobné problémy s týmto zázrakom, tak mu treba pomôcť. Riešením môže byť ako prevenciu si zakúpiť odsávačku materského mlieka Philips AVENT s garanciou 100 dní vrátenia peňazí. Ak nenastanú žiadne problémy, čo bude to najlepšie pre Vás a Vaše dieťa, v takom prípade ju nerozbalíte z originálneho balenia a jednoducho ju prídete do 100 dní od zakúpenia vrátiť.
Ak neviete, čo kúpiť nastávajúcej mamičke ako darček, môže to byť odsávačka Philips AVENT. Ak ju mamička nebude potrebovať, tak ju môže prísť vrátiť a vybrať si niečo iné podľa svojich potrieb. Jediná podmienka je neotvorený a nepoškodený obal a potrebujete aj doklad o kúpe.

Naše motto: „Pokojná matka, pokojné dieťa“