Predeti.sk mení farby

PREDETI.SK MENÍ FARBY Už niekoľko rokov idú obchody Feedo.sk a Predeti.sk ruka v ruke spoločnou cestou, na ktorej sprevádzajú mamičky a oteckov najkrajšími chvíľami života. Špecializujeme sa na starostlivosť o naše deti, pretože ich milujeme a zároveň robíme všetko pre ľahší život mamičiek a preto sme sa rozhodli sa spojiť pod značkou Feedo.

V nasledujúcich dňoch a týždňoch si budete môcť všimnúť množstvo kozmetických zmien vo vzhľade našich predajní. Ružová farba predeti.sk sa premení na príjemné pastelové farby nášho sesterského obchodu Feedo.

Kedy sa predajne premenia:

Nitra: 15. 6. 2022
Bratislava: 20. až 21. 6. 2022
Dunajská Streda: 23. 6. 2022
Žilina: 24. 6. 2022
Trenčín: nová predajňa 01. 7. 2022
Bánská Bystrica: 29. až 30. 6. 2022
Košice: už čoskoro
Senica: už čoskoro

Často kladené otázky

 

 • Prečo sa to vôbec mení a nemohlo to zostať rovnako? Bude to pre mňa ako zákazníka niečím iné/výhodné?

Predeti.sk aj Feedo patria už niekoľko rokov pod jedného majiteľa. Naším cieľom je poskytovať zákazníkom čo najlepšiu starostlivosť, dostupnosť tovaru aj ceny a to je oveľa jednoduchšie, pokiaľ všetky naše predajne spadajú pod jednu značku. Do konca prázdnin spúšťame nový vernostný program Feedo club, kde sa môžete tešiť na zľavu 10 % na ďalšie nákupy, prehľad plánovaných akcií na plienky, alebo výživu, takže si budete môcť lepšie plánovať nákup za tie najlepšie ceny. Tiež web Feedo je oveľa modernejší s lepšou prehľadnosťou a funkciami.

 

 • Zostane pôvodný tovar/značky? Bude nejaký nový tovar?
  Všetko zostáva tak, ako ste zvyknutá/ý. Jediné, čo sa mení je názov a farby. Predeti.sk a Feedo patria už niekoľko rokov pod jedného majiteľa, takže tovar, na ktorý ste zvyknutá/ý zostáva stále rovnaký. Naopak sa budeme snažiť náš sortiment stále rozširovať o nové značky a novinky, aby bol výber pre našich zákazníkov, čo najrozmanitejší.

 

 • Čo kde budem môcť reklamovať? Môžem tovar zakúpený na e-shope predeti.sk reklamovať na predajni Feedo?
  Nezáleží na tom či išlo o nákup na e-shope/predajni Feedo alebo predeti.sk – vrátiť tovar a reklamovať ide všade. Sme jedna spoločnosť a máme jednotný systém pre reklamácie.

 

 • Budú sa meniť ceny?
  Všetko zostáva rovnaké, ako doteraz, takže aj ceny. Naopak sa môžete tešiť na nový vernostný program Feedo club, kde získate zľavu 10 % na ďalšie nákupy alebo prehľad plánovaných akcií na plienky a výživu, takže si budete môcť lepšie plánovať nákup za tie najlepšie ceny.

 

 • Budú lepšie akcie?
  Áno. Naším cieľom je poskytovať zákazníkom čo najlepšiu starostlivosť aj ceny a to je oveľa jednoduchšie, pokiaľ všetky naše predajne spadajú pod jednu značku.

 

 • Bude aj naďalej platiť dorovnávanie cien na Heuréke?
  Áno, bude.

 

 • Bude Feedo tak stabilné, spoľahlivé ako predeti.sk?
  Vôbec sa nemusíte báť. Feedo patrí pod rovnakého majiteľa jako predeti.sk, nijako sa teda nemení vedenie spoločnosti, alebo napríklad ceny atď. Mení sa iba názov a farby, inak všetko zostáva, tak ako ste zvyknutá/ý.

 

 • Prevedie sa mi registrácia zo spokojnej mamičky na feedo club alebo bude potrebná nová registrácia?

Chceme, aby to naši zákazníci mali maximálne jednoduché, takže tento krok zvažujeme. O všetkom vás budeme informovať e-mailom. Každopádne registrácia do nového Feedo clubu na feedo.sk je zadarmo a už teraz sa môžete zaregistrovať. Čoskoro sa tešiť na zľavu 10% na ďalšie nákupy, prehľad plánovaných akcií na plienky, alebo výživu, takže si budete môcť lepšie plánovať nákup za tie najlepšie ceny.

 

 • Kde nájdem aktuálne skladové zásoby tovaru na predajniach? Feedo alebo predeti.sk (alebo oboje).

Všetko zostáva rovnako ako do teraz. Dostupnosť na predajniach teda nájdete ako na Feedo.sk, tak na predeti.sk

 

 • Môžeme sa tešiť na nejakú zaujímavú akciu pri otvorení Feedo predajne?

Môžete. Spolu s názvom sa menia aj farby – našimi hlavnými farbami sú hnedá a ružová, ktoré symbolizujú stabilitu a starostlivosť. Takže v prvom týždni, kedy k zmene dôjde, každý zákazník, ktorý príde v ružovej alebo hnedej farbe od nás dostane malý darček a zľavu na celý nákup. Koľko %?

 

 • Kde sa dozviem, kedy zmena prebehne?

Zmeny budú prebiehať od 15.6. do 1.7. a o presnom termíne sa dozviete na konkrétnej predajni alebo na našich webových stránkach feedo.sk a predeti.sk, kde nájdete aj kompletné informácie k chystaným zmenám.

 

 • Bude rovnaký počet predajní alebo budete nejaké zatvárať/otvárať?

Zmena názvu nemá vplyv na to, či budeme otvárať alebo zatvárať nové predajne. Na to má vplyv iba to, či sa nám v danom meste darí a my veríme, že pod značkou FEEDO sa nám bude dariť ešte lepšie.

 

 • To už predeti.sk na Slovensku končí?

Mení sa iba názov a farby. Sortiment, ceny aj naše predajné asistentky, na ktoré sú zákazníci zvyknutí, to všetko zostáva rovnaké. Predeti.sk aj Feedo patria už niekoľko rokov pod jedného majiteľa a teraz sa zjednocujeme pod jednu značku a vďaka tomu budeme môcť ponúknuť lepšie služby, modernejší web, ale napríklad aj nový vernostný program s množstvom výhod a zliav, ktorý budeme spúšťať do konca prázdnin.

 

 • Kam sa mám teda pozerať, na ktoré stránky, keď chcem vidieť čo je dostupné aj na predajni? Už nie na predeti.sk?

Je možné sa pozerať na obe stránky. Na predeti.sk aj na Feedo.sk

 • Bude naďalej existovať e-shop predeti.sk alebo sa bude potom rušiť a bude len feedo.sk?

Web www.predeti.sk bude naďalej fungovať, ako ste zvyknutá/ý a pokiaľ ho budú zákazníci využívať nechávame ho spustený.

 

 • Kde si mám objednať obj. s osobným odberom? na predeti.sk alebo feedo.sk? Kam mám volať?

Tovar s osobným odberom na predajňu je možné objednať ako na predeti.sk tak aj na Feedo.sk

Volať je možné aj na čísla oboch e-shopov. Už niekoľko mesiacov máme jedno zákaznícke oddelenie pre oba e-shopy a budeme sa tešiť na Vaše otázky.

 

 • Keď chcem s tou obj. poradiť? Bude to doručenie rýchlejšie / pomalšie?

Využiť môžete oboch našich e-shopov. E-shop Feedo je modernejší, prehľadnejší a s viacerými funkciami. Každopádne pokiaľ je niekto zvyknutý na e-shop predeti.sk, stále ho môže využívať - ​​pokiaľ naň budú chodiť zákazníci, tak ho ponecháme. Rýchlosť bude rovnaká, z e-shopu Feedo môže byť o niečo rýchlejšia, práve vďaka modernejšej automatizácii objednávok.

 

 • Prečo Česi kúpili fungujúcu, zabehnutú slovenskú značku?
  sk aj Feedo patrí pod jednu spoločnosť už niekoľko rokov. Vedenie spoločnosti je stále rovnaké a sídli ako na Slovensku tak aj v Česku. Bohužiaľ sa nám často stávalo, že sa zákazníkom názov predeti plietol priamo s kategóriou obchodu a bolo to mätúce. Tiež chceme ponúknuť čo najlepšiu starostlivosť a služby, čo je oveľa jednoduchšie, ak všetko funguje pod jednou značkou. A práve vďaka zjednoteniu budeme môcť ponúknuť lepšie služby, modernejší web, ale napríklad aj nový vernostný program s množstvom výhod a zliav, ktorý budeme spúšťať do konca prázdnin.

 

 • Prečo sa vaše farby menia na hnedú?

Hnedá a ružová, ktoré u nás uvidíte, symbolizujú stabilitu a starostlivosť. A našim cieľom je, aby ste sa u nás cítili bezpečne a príjemne.

 

 • Prečo to teraz meníte, keď ste takú dobu fungovali ako predeti.sk a feedo?
  sk aj Feedo patria už niekoľko rokov pod jedného majiteľa. Bohužiaľ sa nám často stávalo, že sa zákazníkom názov predeti.sk plietol priamo s kategóriou obchodu a bolo to mätúce. Tiež chceme ponúknuť čo najlepšiu starostlivosť a služby všetkým našim zákazníkom, čo je oveľa jednoduchšie, ak všetko funguje pod jednou značkou. A práve vďaka zjednoteniu budeme môcť ponúknuť lepšie služby, modernejší web, ale napríklad aj nový vernostný program s množstvom výhod a zliav, ktorý budeme spúšťať do konca prázdnin.