Z dôvodu prebiehajúcej akcie môže mať Vaša objednávka meškanie. Prosíme Vás o trpezlivosť a ďakujeme za pochopenie. 

Rukavice bez palca Outlast® z kolekcie NICKI sú vhodné pre najmenšie deti, ktoré ešte nemajú vyvinutú jemnú motoriku rúk. Rukavice sú vyrobené z hebkého Wellsoft, ktorý krásne zahreje, a sú podšité.

Vďaka bezpalcovému strihu sa veľmi ľahko obliekajú. Rukavice sú zakončené bavlneným úpletom, ktorý možno vyhrnúť podľa potreby. Vrchnú stranu rukavíc tvorí hebký wellsoft s drobným vzorom, podšívka je z kombinácie jemného bavlneného úpletu a materiálu Outlast®. Materiál Outlast® má jedinečné termoregulačné vlastnosti - pri nadmernom zahriatí odvedie teplo od tela, a v okamihu ochladenie tela nahromadené teplo uvoľní a zahreje. Ruky dieťaťa tak zostanú chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia a zároveň sa v rukaviciach nepropotí. Vďaka pružnému a prispôsobivému materiálu sa rukavice prispôsobia viac veľkostiam. Rukavice bez palca NICKI Outlast® možno pekne kombinovať s ďalším oblečením z kolekcie NICKI.

Údržba: pranie - 40 ° C, žehlenie - zákaz, sušička - zákaz, chem. Čistenie - zákaz, bielenie - zákaz, nepoužívať aviváž. Odporúčame dodržiavať prác symboly uvedené na etikete.

Zobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.

Materiálové Zloženie: 67% Bavlna, 29% CV "Outlast®", 4% Elastan