Prosíme Vás o trpezlivosť, robíme, čo je v našich silách, aby sa k vám vaše objednávky dostali čo najskôr. Z dôvodu veľkého množstva objednávok však môžu byť doručené s omeškaním.

Sme tu pre vás

Milí rodičia, naši drobčekovia potrebujú starostlivosť neustále, bez ohľadu na momentálnu situáciu. My sme tu stále pre vás a pomôžeme vám zabezpečiť to najpotrebnejšie. Priebežne dopĺňame zásoby, snažíme sa udržať svoje služby a niektoré dokonca pridávame.
Akým spôsobom momentálne fungujeme? 


E-SHOP

- Zásoby máme – Náš e-shop je priebežne zásobovaný, môžete teda naďalej pohodlne a bezpečne nakupovať, Predeti.sk vám zásielku doručí.

- Platba na dobierku – Táto možnosť platby bola obnovená, avšak zaplatiť môžete kuriérovi LEN platobnou kartou. Hotovosť neprijímajú.

- Platiť je možné online – platobnou kartou alebo zrýchlenou platbou 24Pay.

- Možné meškanie zásielok – Aj napriek tomu, že sa snažíme zo všetkých síl, môže sa stať, že vaša zásielka bude meškať. Vopred sa veľmi ospravedlňujeme za prípadné komplikácie, ktoré vám oneskoreným dodaním spôsobíme a ďakujeme za vašu trpezlivosť.


PREDAJNE

- Predajne zostávajú i naďalej zatvorené.


MAMIČKINA LINKA PODPORY

Spustili sme pre vás linku podpory, môžete sa na nás s čímkoľvek obrátiť:

- Sme pre Vás na linke od 10:00 do 16:00.

- Telefonická komunikácia s poradcami z predajní.

- Cez aplikáciu Whatsapp a videohovor si tovar môžete i prehliadnuť.


AKO PREBRAŤ TOVAR OD KURIÉRA

- Pre objednaný tovar, prosím, choďte priamo k vozidlu kuriéra.

- Pri preberaní rovnako ako kuriér používajte ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavajte bezpečný odstup od kuriéra.

- Ak ste momentálne v nútenej karanténe, informujte o tejto skutočnosti kuriéra ešte pred samotným doručením balíka.

Spolu to zvládneme.