Spokojná mamička

Spokojná mamička

VERNOSTNÝ PROGRAM SPOKOJNÁ MAMIČKA – PREČO SA ŇOU STAŤ V PREDETI.SK?

Sme vám vďační za to, že nakupujete na našich predajniach alebo e-shope, preto sme pre Vás pripravili unikátny vernostný program Spokojná mamička, ktorý vám ponúkne viac ako len zľavy. Pridajte sa k viac ako 50 000 registrovaným mamičkám na Slovensku! Budeme vás sprevádzať celým materstvom, poskytovať zaujímavé informácie a rady presne vtedy, keď to potrebujete a pravidelne vás informovať o všetkých novinkách aj akciách. 

KDE SA MÔŽEM REGISTROVAŤ?

Registrovať sa môžete na ktorejkoľvek z predajní predeti.sk na Slovensku prostredníctvom kiosku alebo priamo v našom internetovom obchodewww.predeti.sk 

                  

AKO TO CELÉ TEDA FUNGUJE? . 

PREČO CHCEM DOSTÁVAŤ E-MAILOM KUPÓNY ZA ODMENU, RADY A TIPY PRI VÝVOJI BÁBÄTKA?

Pretože vám budeme posielať zaujímavé informácie o vašom tehotenstve a vývoji bábätka, radiť čo by ste všetko mohli potrebovať pre vás a bábätko do 3 rokov v správny čas + dostanete ďalšie kupóny na konkrétne produkty, ktoré práve potrebujete v zľavách až do 50%.

 

PREČO CHCEM DOSTÁVAŤ E-MAILOM NEWSLETTERE?

Lebo vás nebudeme spamovať denne zbytočnými informáciami, ale budeme vám posielať len dôležité informácie o veľkých akciách, výpredajoch a novinkách. Neunikne vám žiadna príležitosť nakúpiť ešte lepšie a výhodnejšie.

PREČO POTREBUJEME VEDIEŤ VÁŠ TERMÍN PÔRODU PRI REGISTRÁCII?

Na základe vášho predpokladaného termínu pôrodu vám vieme posielať informácie o vašom tehotenstve a vývoji vášho bábätka v brušku presne vtedy, keď Vás to zaujíma.

 

PREČO POTREBUJEME VEDIEŤ KRSTNÉ MENO A DÁTUM NARODENIA VÁŠHO BÁBÄTKA PRI REGISTRÁCII?

Na základe dátumu narodenia vám posielame informácie o vývoji bábätka, rady a tipy v správny čas + ak máte záujem, špeciálne vyrobíme pre vás prvú vernostnú kartičku na meno vášho bábätka a pošleme vám ju priamo domov.

ŠPECIÁLNE VÝHODY A SÚŤAŽE LEN PRE ČLENOV SPOKOJNÁ MAMIČKA!

Týždne s dopravou zdarma, súťaže o hodnotné ceny, najlepšie ceny výrobku podľa heureky a omnoho viac...

ČÍM SI MÔŽETE BYŤ ISTÁ

Nikdy nezverejníme a nezneužijeme vaše súkromné informácie. Meno a dátum narodenia nám pomáhajú lepšie vás sprevádzať celými tromi rokmi, vyberať pre vaše dieťatko produkty, ktoré potrebuje, posielať vám informácie, ktoré môžu byť pre vás v určitú dobu užitočné a nezaťažovať vás takými, ktoré nepotrebujete.

 

SKÚSTE TO S NAMI A PRESVEDČTE SA OSOBNE! A KEĎ VÁS NAŠE PONUKY PRESTANÚ ZAUJÍMAŤ, ODHLÁSIŤ SA MÔŽETE KEDYKOĽVEK ?