Spokojná mamička

VERNOSTNÝ PROGRAM SPOKOJNÁ MAMIČKA – PREČO SA ŇOU STAŤ V PREDETI.SK?

Sme vám vďační za to, že nakupujete na našich predajniach alebo e-shope, preto sme pre Vás pripravili unikátny vernostný program Spokojná mamička, ktorý vám ponúkne viac ako len zľavy. Pridajte sa k viac ako 37 000 registrovaným mamičkám na Slovensku! Budeme vás sprevádzať celým materstvom, poskytovať zaujímavé informácie a rady presne vtedy, keď to potrebujete, pravidelne vás odmeňovať za malé aj veľké nákupy a informovať o všetkých novinkách aj akciách.

KDE SA MÔŽEM REGISTROVAŤ?

Registrovať sa môžete na ktorejkoľvek z 12 predajní predeti.sk na Slovensku prostredníctvom kiosku alebo priamo v našom internetovom obchode www.predeti.sk

                  

AKO TO CELÉ TEDA FUNGUJE? MÁM NÁROK NA NEJAKÉ ZĽAVY AKO ČLEN SPOKOJNEJ MAMIČKY?

Asi najdôležitejšia otázka. Samozrejme, máte! Budeme vás odmeňovať pravidelne aj za malé aj veľké nákupy, robiť špeciálne akcie len pre členov, ako prejav našej vďaky, že ste nám verní a pravidelne u nás nakupujete.

Pri každom nákupe nad 50€ získavate automaticky kupón na ďalší nákup s platnosťou 60 dní

Pri každom veľkom nákupe nad 100€ získavate 3 kupóny s platnosťou 60 dní

Pokiaľ využijete všetky 3 kupóny naraz, vaša finálna zľava bude vyzerať takto:
10%
zľava na celý nákup     
30% zľava na oblečenie   
1x najlacnejšia kozmetika zdarma + ostatné kozmetické výrobky s 10% zľavou

  • * 1€ = 1 bod (nákupy sa sčítavajú do 50€/50 bodov, následne sa konto opäť vynuluje)

 

S ODMEŇOVANÍM ALE EŠTE NEKONČÍME!

 

PREČO CHCEM DOSTÁVAŤ E-MAILOM KUPÓNY ZA ODMENU, RADY A TIPY PRI VÝVOJI BÁBÄTKA?

Pretože vám budeme posielať zaujímavé informácie o vašom tehotenstve a vývoji bábätka, radiť čo by ste všetko mohli potrebovať pre vás a bábätko do 3 rokov v správny čas + dostanete ďalšie kupóny na konkrétne produkty, ktoré práve potrebujete v zľavách až do 50%.

PREČO CHCEM DOSTÁVAŤ E-MAILOM NEWSLETTERE?

Lebo vás nebudeme spamovať denne zbytočnými informáciami, ale budeme vám posielať len dôležité informácie o veľkých akciách, výpredajoch a novinkách. Neunikne vám žiadna príležitosť nakúpiť ešte lepšie a výhodnejšie.

PREČO POTREBUJEME VEDIEŤ VÁŠ TERMÍN PÔRODU PRI REGISTRÁCII?

Na základe vášho predpokladaného termínu pôrodu vám vieme posielať informácie o vašom tehotenstve a vývoji vášho bábätka v brušku presne vtedy, keď Vás to zaujíma.

 

PREČO POTREBUJEME VEDIEŤ KRSTNÉ MENO A DÁTUM NARODENIA VÁŠHO BÁBÄTKA PRI REGISTRÁCII?

Na základe dátumu narodenia vám posielame informácie o vývoji bábätka, rady a tipy v správny čas + ak máte záujem, špeciálne vyrobíme pre vás prvú vernostnú kartičku na meno vášho bábätka a pošleme vám ju priamo domov. Za odmenu vám po vyplnení týchto údajov vygenerujeme extra kupón - 10% na celý nákup.😊

ŠPECIÁLNE VÝHODY A SÚŤAŽE LEN PRE ČLENOV SPOKOJNÁ MAMIČKA!

Týždne s dopravou zdarma, súťaže o hodnotné ceny, najlepšie ceny výrobku podľa heureky a omnoho viac...

ČÍM SI MÔŽETE BYŤ ISTÁ

Nikdy nezverejníme a nezneužijeme vaše súkromné informácie. Meno a dátum narodenia nám pomáhajú lepšie vás sprevádzať celými tromi rokmi, vyberať pre vaše dieťatko produkty, ktoré potrebuje, posielať vám informácie, ktoré môžu byť pre vás v určitú dobu užitočné a nezaťažovať vás takými, ktoré nepotrebujete.

 

SKÚSTE TO S NAMI A PRESVEDČTE SA OSOBNE! A KEĎ VÁS NAŠE PONUKY PRESTANÚ ZAUJÍMAŤ, ODHLÁSIŤ SA MÔŽETE KEDYKOĽVEK 😊