Spokojná mamička – vernostný program

Hovorí sa, že spokojné dieťa = spokojná mamička.

A my vieme, že to nie je len obyčajným klišé. Radi by sme vám preto pomohli zabezpečiť’ všetko, čo vy a vaše dieťatko k spokojnosti potrebujete. Môžete sa spoľahnúť, že vyše 11 rokov zabezpečujeme len tie najkvalitnejšie dojčenské produkty.


Staňte sa aj vy spokojnou mamičkou!

U nás si môžete vybrať z množstva kočíkov a autosedačiek spoľahlivých značiek, oblečenie pre bábätká, hračky, fľaštičky, cumlíky, detský nábytok, nosiče a všemožné pomôcky, ktoré mamička a bábätko potrebujú. Zaregistrujte sa a my vás za vaše nákupy navyše odmeníme.


Prečo to robíme

V našich obchodoch predeti.sk nakupuje najviac mamičiek a ockov na Slovensku. Sme šťastní a zároveň veľmi hrdí, no zároveň nás to zaväzuje robiť všetko pre to, aby ste u nás boli spokojní. Preto zlepšujeme predajne, vyberáme nové produkty, školíme personál a neustále znižujeme ceny a zlepšujeme systém.

Môžete si klásť otázku, prečo by sme chceli len tak rozdávať ďalšie zľavy. Odpoveď je taká, že to nie je len tak, pomáhate nám k tomu vy. Tým, že vieme, koľko máme práve tehotných mamičiek, ktoré produkty sa vám páčia, alebo kedy bude bábätko potrebovať novú autosedačku, nám pomáha lepšie plánovať, nakupovať, viac sa sústrediť na veci, ktoré práve potrebujete. A preto sa s vami o lepšie ceny a ponuky môžeme podeliť a radi to urobíme.

Chcem byť spokojná mamička

Prihlásiť sa môžete už počas tehotenstva. Vyplniť údaje môžete online TU alebo prostredníctvom kiosku v každej našej predajni. Dostanete dočasnú kartu a po pôrode alebo ak sa vám bábätko už narodilo, od nás dostanete novú kartu s menom bábätka. Karta je platná pre mamičky detí do 3 rokov.


Čím si môžete byť istá

Nikdy nezverejníme a nezneužijeme vaše súkromné informácie. Meno a dátum narodenia nám pomáhajú lepšie vás sprevádzať celými tromi rokmi, vyberať pre vaše dieťatko produkty, ktoré potrebuje, posielať vám informácie, ktoré môžu byť pre vás v určitú dobu užitočné a nezaťažovať vás takými, ktoré nepotrebujete.


Online registrácia TU.

Teší nás, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ vás a vášho dieťatka.


Registrovali ste sa už na našej predajni predeti.sk a máte kartičku Spokojná mamička? Chcete si uplatniť zľavy aj cez náš e-shop alebo si skontrolovať stav Vášho konta online? Kliknite SEM, aby ste si doplnili prístupové heslo.