Spôsob platby

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

Spôsob platby

Všetky spôsoby úhrady je možné vybrať pred výberom dopravy.


Kuriér – objednaný tovar Vám zašleme kuriérom a pri prevzatí tovar uhradíte v hotovosti, alebo platobnou kartou priamo kuriérovi - platba dobierkou pri je spoplatnená sumou 1,50eur. 


Osobný odber – platba online cez platobnú bránu 24pay. (platba pri vytvorení objednávky). Osobný odber je spoplatnený sumou 0,50eur.  
Úhrada tovaru kartou cez internet - Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe debetnou alebo kreditnou kartou prostredníctvom Tatrabanka Cardpay sa uhradí po dokončení transakcie.

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay (Okamžitá platba, Platba kartou, Platba prevodom). Schválené a regulované Národnou bankou Slovenska. Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012.

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay umožňuje rýchlu a bezpečnú platbu kartou / podpora 3D Secure bezpečnostných štandardov / a pohodlné bankové prevody do 9 najväčších bánk, vrátane platobnej možnosti VIAMO. Platobná brána 24-pay je regulovaná Národnou bankou Slovenska ( Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012. ). Po výbere platobnej možnosti je zákazník okamžite presmerovaný na stránku banky, kde realizuje platbu. Platba prostredníctvom platby kartou a okamžitých platieb prebehne okamžite a tovar je veľmi rýchlo možné expedovať zákazníkovi.

Viac informácií nájdete na internetovej stránke https://www.24-pay.sk/