NUK Cumlík na fľašu For Nature 2 ks, 6m+ | Predeti.sk
Silikónový náustok NUK for Nature vyrobený z udržateľných materiálov, extra široký a mäkký, nekvapkajúci, od 6 mesiacov, 2 kusy.

- Vyrobené zo 100 % udržateľných materiálov (v súlade s prístupom hmotnostnej bilancie)
- Od surovín až po výrobu s využitím zelenej elektriny, šetrnej ku klíme s minimálnou uhlíkovou stopou
- Extra široký a mäkký silikónový náustok zaručuje prirodzený pocit pitia hneď od začiatku.
- Odporúčané pre ľahký prechod k samostatnému pitiu
- Nekvapkajúci, pre deti od 6 mesiacov, neobsahuje BPA, je možné kombinovať s fľaštičkou na učenie NUK for Nature, balené iba do papiera s certifikáciou FSC.

Náustok NUK for Nature - učíme sa piť udržateľne
Pretože udržateľnosť je prirodzene lepšia voľba. Preto je silikónový náustok NUK for Nature vyrobený výhradne z udržateľných materiálov (v súlade s prístupom hmotnostnej bilancie). Všetky výrobky z radu NUK for Nature sú balené do papiera s certifikáciou FSC, ktorý je možné jednoducho vyhodiť do triedeného odpadu. A aby bola uhlíková stopa ešte menšia, sú všetky procesy od využitia surovín až po výrobu s využitím elektriny z obnoviteľných zdrojov optimalizované tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu.

Prechod z fľaštičky na samostatné pitie by mal byť úplne prirodzený. Preto je náustok fľaštičky na učenie NUK for Nature obzvlášť mäkké a má širokú oporu pre pery. Samozrejmosťou je aj jeho tesnosť. Vďaka tomu je učenie sa piť ešte pohodlnejšie. Z týchto a mnohých ďalších dôvodov je fľaštička na učenie NUK for Nature mamičkami odporúčaná pre ľahký prechod k samostatnému pitiu.
Tieto udržateľné materiály sú vyrobené zo 100% prírodných surovín. V súlade s prístupom hmotnostnej bilancie a certifikované systémom REDcert² (silikón).
Nezávislý prieskum trhu, Nemecko, 2018.

Pítka NUK sú v súlade s európskou normou EN14350.