NUK Cumlík Space Disney Mickey v boxe, červený 6-18m | Predeti.sk

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

NUK Disney Mickey silikónový cumlík pre správny vývoj ústnej dutiny dieťaťa, vek 6-18 mesiacov, 1 ks v balení

- Vylepšený tvar cumlíka NUK – cumlík má rovnaký tvar ako matkina bradavka pri dojčení, dokonale padne do úst dieťaťa pri saní
- Vďaka užšiemu a plochejšiemu tvaru sacej časti sa znižuje tlak na zuby a čeľuste
- Plochá sacia časť a hladká spodná strana prinášajú dieťaťu príjemný pocit a podporujú tak prirodzené sanie
- Odolná, znovupoužiteľná cestovná krabička
- Vek 6-18 mesiacov, bez BPA, 1 ks v balení

Nový silikónový cumlík NUK Disney Mickey: tvar cumlíka je rovnaký ako matkina bradavka pri dojčení

Každý deň čaká na vaše deti mnoho vzrušujúcich dobrodružstiev, počas ktorých je cumlík nepostrádateľným spoločníkom, ktorý im dáva pocit istoty a bezpečia. Či už vaše dieťa rozrušia neznáme tváre, nové zvuky či prostredie, známe inštinktívne sanie cumlíka ich opäť dokáže rýchlo upokojiť.
Aby sme tento pocit zintenzívnili, vyvinuli špecialisti ešte lepší tvar cumlíkov NUK. Sacia časť cumlíka napodobňuje tvar matkinej bradavky pri dojčení, takže sa pri saní dokáže optimálne prispôsobiť detským ústam. Vďaka úzkemu a plochému tvaru sacej časti sa tlak na čeľuste aj zuby znižuje a poskytuje tak jazyku dostatok priestoru pre prirodzené sacie pohyby. Cumlíky NUK sa dokonale prispôsobia detským ústam a deti si naň veľmi rýchlo zvyknú, čo poskytuje ešte väčšie pohodlie ako rodičom, tak aj deťom samotným.

Odporúčané expertmi: nové cumlíky NUK upokojí dieťa lepšie ako kedykoľvek predtým
Pretože je pre nás celkový vývoj dieťaťa veľmi dôležitý, chceme, aby každý cumlík značky NUK podporil prirodzený a zdravý vývoj detskej čeľuste. Cumlíky NUK sú na základe najnovších lekárskych poznatkov uspôsobené tak, aby dieťa upokojili ešte lepšie ako kedykoľvek predtým, čo sme dosiahli vďaka tvaru, ktorý je dieťaťu veľmi dobre známy. Dojčiace matky potvrdzujú, že používanie cumlíkov NUK dojčenia nijako neovplyvňuje. Mamičky tak majú viac času na odpočinok.
Okrem toho používanie cumlíkov NUK nespôsobuje žiadne ortodontické problémy, ako napr. krivé zuby či deformáciu čeľuste. Plochý a úzky tvar sacej časti cumlíka minimalizuje tlak na zuby aj čeľusť a necháva v ústach veľa miesta pre jazyk, a teda aj pre prirodzené sacie pohyby. Vďaka tomu sú cumlíky NUK vysoko hodnotené a odporúčané pôrodnými asistentkami, pediatrami aj ortodontistami.
Výsledky testov hovoria aj v prospech nového typu cumlíka NUK: 100 % oslovených ortodontistov potvrdzuje, že nespôsobuje žiadne problémy, 95 % detí tento cumlík rýchlo prijme, 90 % mamičiek jeho používanie odporúča a 92 % dojčiacich matiek potvrdzuje, že používanie cumlíka dojčenie nijako neovplyvňuje.
Nezávislý prieskum trhu, 307 oslovených matiek, Nemecko 2017
Nezávislý prieskum trhu, oslovených 50 ortodontistov, 50 pediatrov a 50 pôrodných asistentiek, Nemecko 2017

Silikónový cumlík NUK Disney Mickey: od malých objaviteľov po módne ikony
NUK Trendline cumlíky z našej kolekcie "Mickey Mouse" sú dekorované roztomilými motívmi populárnych Disneyových postavičiek Minnie a Micky Mouse pre každého malého Disney fanúšika. Anatomicky tvarovaná vonkajšia časť cumlíka nespôsobuje otlačeniny, a preto je cumlík ideálny pre pohodlné zaspávanie na boku aj na bruchu. Priehľadný silikón sa ľahko čistí, je chuťovo neutrálny, bez zápachu a je odolný voči vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, je odolný pri vyváraní a má hladký povrch.
Všetky cumlíky NUK majú NUK Air System, ktorý umožňuje únik vzduchu z cumlíka, aby ho dieťa neprehĺtalo. Vďaka tomuto systému zostáva cumlík mäkký a ľahko sa prispôsobí detským ústam.

Multifunkčné balenie
Cumlík NUK Disney Mickey má navyše svoju vlastnú praktickú krabičku. Tá sa postará o hygienické čistenie cumlíka v mikrovlnnej rúre, cestovaní aj skladovaní v čistote a bezpečí.
Alternatívny produkt
Cumlík Space Disney Mickey v boxe, červený 6-18m
Kategória
Cumlíky
Značka
NUK