Philips AVENT Sada novorodenecká štartovacia Natural + Krém na bradavky 30 ml | Predeti.sk
Ideálny darček pre čerstvé mamičky.

Obsah AVENT Novorodeneckej štartovacej sady:

- 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (125 ml) s cumlíkom s novorodeneckým prietokom
- 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (260 ml) s cumlíkom s pomalým prietokom
- 1 priehľadný novorodenecký cumlík (0-6 mesiacov)
- 1 kefa na fľaše a cumlíky

Inovované cumlíky Natural:

- Široký cumlík v tvare prsníka umožňujúci prirodzenejšie prisatie bábätka, jednoducho dovoľuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše.
- Extra jemný cumlík s ohybným špirálovitým tvarom, ktorý je podobný prirodzenému pohybu a pocitu skutočného prsníka. Pohodlné okraje chránia cumlík pred deformáciou.
- Unikátny antikolikový ventil zabráni, aby sa do bruška bábätka dostával vzduch, a napomáha znižovať výskyt nepokojného správania pri kŕmení.

Výrobky z polypropylénu neobsahujú BPA.

Praktická sada pre ľahkú kombináciu dojčenia a kŕmenie z fľaše.

Používaním dojčenských fliaš AVENT Natural s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom predchádzate hltanie vzduchu pri kŕmení, a znižujete tak pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar fľaše zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie a čistenie fľaše. Prehľadná stupnica pomáha určiť, koľko mlieka dieťa vypilo.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľašami AVENT trpeli menej kolikou a boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Špeciálne zakrivená kefa umožňuje dokonalé vyčistenie všetkých záhybov fliaš, cumlíkov, náustkov.

Silikónový cumlík s ortodontickou, stlačiteľnou násoskou je úplne bez chuti a zápachu.


Philips AVENT Krém na bradavky

Avent Moisturising Nipple cream je ideálny na ošetrenie boľavých alebo popraskaných bradaviek – obnoví a zvláčni pokožku.

Zloženie krému je pre dieťatko bezpečné, pred kojením ho nie je potrebné z bradavky odstraňovať.

Pomáha tiež pri príprave na dojčenie - pri aplikácii jeden- alebo dvakrát denne počas tehotenstva pomáha pripraviť pokožku na dojčenie a pri použití po pôrode medzi jednotlivými kŕmeniami pomáha mamičkám zachovať si jemnú a vláčnu pokožku.

Bez farbív, konzervačných prostriedkov alebo parfumu. Obsahuje kokosový olej a aloe vera, teda prírodné prísady, ktoré pomáhajú hydratovať pokožku a zjemňovať bradavky.
Obsahuje Medilan™, mimoriadne čistú formu lanolínu, ktorý vniká do vonkajších vrstiev pokožky a zlepšuje úroveň hydratácie a zvyšuje pružnosť.

Objem 30 ml.