Philips AVENT Sada novorodenecká štartovacia, ventil AirFree 1 ks + Krém na bradavky 30 ml | Predeti.sk
Ideálny darček pre čerstvé mamičky a ich bábätká.

Novorodenecká štartovacia sada AVENT Classic+ obsahuje:

- 2 fľaše AVENT Classic+ (125 ml) s extra mäkkými novorodeneckými cumlíkmi
- 2 fľaše AVENT Classic+ (260 ml) s extra mäkkými cumlíkmi s pomalým prietokom
- Novorodenecký cumlík (0-6 mesiacov, priehľadný)
- Kefa na fľaše a cumlíky
- AirFree ventil: ventil vedie vzduchom do bublinovej komory, cumlík sa drží plný mlieka, nie je v ňom vzduch.

Charakteristika:

- Naplnený cumlík umožňuje kŕmenie vo vzpriamenej polohe, pričom fľaša je držaná horizontálne
- Intuitívne zloženie a ľahké čistenie a dezinfekcia bez ďalších nástrojov
- Fľaša sa môže používať s ventilom alebo bez
- Kompatibilné so všetkými fľašami Classic+
- Polopriehľadné fľaštičky sú vyrobené z mäkkého polypropylénu (PP)
- Antikolikové systém
- Farba a dizajn cumlíkov sa môžu meniť

Antikolikový systém sa nachádza v cumlíku AVENT. Jedinečný pružný okraj cumlíka umožňuje pri kŕmení prúdenie vzduchu do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Dieťa si samo kontroluje tok mlieka, rovnako ako u prirodzeného kojenia.

Používaním dojčenských fliaš AVENT predchádzate hltaniu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar fľaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky aj jej čistenie. Prehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešavaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má unikátny patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtania vzduchu. Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehltnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nadúvaním.

Dojčenské fľaše AVENT Classic+ musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT Classic+, ktorý má na základni tesniacu manžetu.


Philips AVENT Krém na bradavky

Avent Moisturising Nipple cream je ideálny na ošetrenie boľavých alebo popraskaných bradaviek – obnoví a zvláčni pokožku.

Zloženie krému je pre dieťatko bezpečné, pred kojením ho nie je potrebné z bradavky odstraňovať.

Pomáha tiež pri príprave na dojčenie - pri aplikácii jeden- alebo dvakrát denne počas tehotenstva pomáha pripraviť pokožku na dojčenie a pri použití po pôrode medzi jednotlivými kŕmeniami pomáha mamičkám zachovať si jemnú a vláčnu pokožku.

Bez farbív, konzervačných prostriedkov alebo parfumu. Obsahuje kokosový olej a aloe vera, teda prírodné prísady, ktoré pomáhajú hydratovať pokožku a zjemňovať bradavky.
Obsahuje Medilan™, mimoriadne čistú formu lanolínu, ktorý vniká do vonkajších vrstiev pokožky a zlepšuje úroveň hydratácie a zvyšuje pružnosť.

Objem 30 ml.