Tipy na darčeky

Tipy na darčeky

TIPY NA DARČEKY PRE TEHUĽKY

Tehotná maminka nosí najväčší darček pod srdcom, tomu sa nikdy nič nevyrovná, napriek tomu by ste ju mohli potešiť pekným, zároveň praktickým darčekom pod stromček, ktorý ju v tomto období poteší. Vybrali sme pre Vás pár tipov, tak sa skúste inšpirovať ?

TIPY NA DARČEKY PRE NAŠICH NAJMENŠÍCH OD 0-6 MESIACOV

V tomto období sú ideálne hračky alebo produkty, ktoré upútajú pozornosť a predovšetkým rozvíjajú ich motorické schopnosti, stimulujú zmyslový a pohybový aparát. Presne na toto sme sa zamerali. Veríme, že si nájdete v tomto výbere presne to, čo ste hľadali pre svojho drobčeka?

TIPY NA DARČEKY PRE MALÝCH OBJAVOVATEĽOV OD 6-12 MESIACOV

Posilníme detskú zvedavosť a záujem. Vhodnou hračkou povzbudíme ich vnímanie a porozumenie okolitému svetu. Vybrali sme hračky presne určené pre našich malých „lezúňov“ ?

TIPY NA DARČEKY PRE NAŠICH PRIESKUMNÍKOV OD 12-24 MESIACOV

Hračky od jedného roku sú pre deti veľmi dôležité, rôzne podnety sú potrebné pre rozvoj mozgu. Čím viac situácií a podnetov mozog rieši, tým viac sa vyvíja. Rozvíjajme jemnú motoriku, fantáziu a priestorovú orientáciu stavebnicami, prevliekačkami, didaktickými a edukačnými hračkami.

TIPY NA DARČEKY PRE MALÉ „VEĽKÉ“ OSOBNOSTI OD 24-36 MESIACOV

Je to zlatý vek pre imitačné hry, čo im pomáha upevniť ich individualitu. Hra s autíčkom, bábikou, na mamu alebo tatinka, na doktora pri ošetrovaní svojho obľúbeného macka je pre tento vek veľmi dôležitý a prirodzený. Veľmi dôležitý je aj pohyb, rozvoj koordinácie a udržanie rovnováhy. Trojkolka alebo odrážadlo bude skvelým pomocníkom v tomto smere, ale tipov na darčeky sme pre Vás pripravili omnoho viac.