Set kočík Smile III + hlboká vanička + autosedačka.

ŠPORTOVÝ KOČÍK

Či už sa s kočíkom Smile III vydáte do úzkych, mestských uličiek alebo do prírody na poľné cesty, nikdy vás nesklame.

Hladká jazda

Vďaka štíhlej konštrukcii so šírkou len 57 centimetrov sa budete pohodlne pohybovať v rušných mestách aj medzi regálmi v obchodných centrách.

Smile III si hravo poradí aj s ťažším prírodným terénom. Má totiž perfektné centrálne odpruženie podvozku a samostatné odpruženie predných kolies. Tie sa dajú zaaretovať. Veľké, vzduchom plnené kolesá zaistia hladkú, ničím nerušenú jazdu. Bezpečnostná brzda má indikátor, ktorý ukáže, či je kočík správne zabrzdený. Uvoľňuje sa nášľapom zhora, nehrozí preto, že by ste si ničili topánky.

Maximálne pohodlie pre deti aj rodičov

Dieťa si vďaka otočnému sedenie môže vybrať, či chce na výlete pozerať na rodičov alebo pozorovať okolie. Až sa unaví, pohodlne, jednou rukou mu sklopíte chrbtovú opierku až do ľahu. Chrbtová opierka je extra dlhá (48 centimetrov), takže sa v kočíku krásne vyspí aj väčšie dieta. Polohovať možno aj opierku na nohy.

Rovnako jednoduché je aj skladanie celého kočíka. Opäť vám bude stačiť len jedna ruka. Zložený kočík samostatne stojí a má poistku proti samovoľnému rozloženiu. Málokedy sa stane, že by mamička, otecko a ďalšie osoby, ktoré budú voziť kočík, mali rovnakú výšku. Veľmi praktické je preto výškovo nastaviteľné, ergonomické madlo potiahnuté ekokožou.

Bezpečnostné pásy majú mäkké polstrovanie a dajú sa upravovať, aj keď dieťa sedí v kočíku. Nie je potreba ich celé prevliekať.

Vlastnosti:
- úzka základňa
- centrálne odpruženie podvozku a odpruženie predných kolies
- veľké, nafukovacie kolesá
- extra dlhá chrbtová opierka – 48 centimetrov
- extra veľká strieška s vetracím otvorom
- bezpečnostná brzda uvoľňujúca sa nášľapom zhora
- veľký úložný košík na 7 Kg
- zabudované reflexné prúžky
- zložený samostatne stojí
- výškovo nastaviteľná ergonomická rukoväť
- možnosť jazdy po i proti smeru
- otočné predné kolesá

Technické parametry:
- kočík zložený (vrátane sedačky a kolies) (V x Š x H): 90 × 40 × 57 cm
- podvozok zložený (vrátane kolies) (V x Š x H): 84 × 27 × 57 cm
- výška rukoväte 80 – 113 cm
- dĺžka operadla 48 cm
- dĺžka opierky na nohy 23 cm
- sedacia priestor (Š x H) 30 × 23 cm
- váha výrobku 13 kg
- celková hmotnosť kočíka vrátane striešky 13 kg
- hmotnosť podvozku a koliesok 9 kg
- maximálna hmotnosť dieťaťa 22 kg

HLBOKÁ VANIČKA

Korba má praktické tlačidlá, vďaka ktorým ju jednoducho pripnete alebo odoberiete z podvozku. Bezpečnostné indikátory vám navyše ukážu, či je správne upevnená. Rodičia nemusia mať strach, že im pri prevážaní kočíka už do auta nevojde nič iné. Korba Smile III je totiž perfektne skladná a nezaberá veľa miesta.

Vlastnosti:
- mäkké polstrovanie
- extra dlhá strieška
- jednoduchá inštalácia a demontáž
- indikátory potvrdzujúci správnosť inštalácie
- skladná

Technické parametry:
- rozmery (V x Š x H) 20 × 82 × 39.5 cm
- vnútorné rozmery (V x Š x H) 20 × 73 × 33 cm
- váha výrobku 3,5 kg

AUTOSEDAČKA

BABY-SAFE i-SIZE bola navrhnutá tak, aby vyhovovala norme ECE R129 (i-Size) týkajúcej sa autosedačiek, a je vhodná pre novorodencov a deti do 15 mesiacov alebo 83 cm výšky. Detská autosedačka je vybavená vložkou pre novorodenca, ktorá zaistí dodatočnú ochranu a pohltí energiu v prípade nárazu. Vložka môže byť odstránená a hlavová opierka môže byť prispôsobená tak, aby poskytla viac priestoru pre vaše rastúce dieťa.

Patentovaná technológia polohy ležmo pre bezpečie a pohodlie

BABY-SAFE i-SIZE je vybavená patentovanou technológiou polohy ležmo, ktorá vám poskytne jednoduché riešenie – prispôsobením hlavovej opierky umožníte nastavenie polohy ležmo. Môžete dokonca zabezpečiť lepšiu polohu ležmo pre vaše dieťa použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE v niektorých modeloch vozidiel.

Vlastnosti:
Vložka pre novorodenca
Navrhnutá špeciálne pre poskytnutie lepšej ochrany pre malé deti. Vložka pre novorodenca, ktorá je súčasťou dodávky, je vybavená odnímateľnými penovými podložkami, ktoré pohlcujú energiu. Vložka zmenšuje priestor a poskytuje dodatočné pohodlie.

Špičková technológia tlmenia bočného nárazu (SICT)
Vylepšená technológia SICT poskytuje špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu v dvoch krokoch. Smeruje vaše dieťa proti smeru nárazu prostredníctvom kontrolovaného pohybu a následne mení tvar, aby pohltila energiu pôsobiacu na vaše dieťa. Pre zabezpečenie ochrany jednoducho nastavte a nainštalujte SICT na bok sedadla čo najbližšie k dverám.

Technológia polohy ležmo
Poskytuje pohodlnejšiu a viac ergonomickú polohu pre novorodencov. Patentovaný naklápací mechanizmus pomáha prispôsobiť polohu ležmo v závislosti na výške dieťaťa. Poloha sa mení automaticky v prípade nastavenia hlavovej opierky a zväčšuje tak priestor pre vaše rastúce dieťa. Ramenné pásy sa tiež automaticky prispôsobia po upravení polohy hlavovej opierky.

Ľahko nastaviteľná hlavová opierka a popruhy
Polstrovaná hlavová opierka a popruhy sú ľahko nastaviteľné jednou rukou a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu. Než dieťa pripútate, uistite sa, že opierka hlavy je v správnej pozícii – tesne nad ramenami dieťaťa.

Slnečná clona
Slnečná clona chráni vaše dieťa pred slnkom (UPF 50+) tak vo vozidle, ako aj v kočíku. Prípojné body sú pohodlne umiestnené na bočných stranách rukoväte, preto môžete prenášať detskú autosedačku so zatiahnutou slnečnou clonou.

5-bodový bezpečnostný pás
V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Ľahké vybratie pomocou adaptérov CLICK&GO®
Detská autosedačka môže byť ľahko odpojená od základne alebo kočíka a rodič pritom nemusí meniť svoju ergonomickú, vzpriamenú pozíciu. Pre odpojenie detskej autosedačky od základne alebo kočíka jednoducho použite rukoväť v jej zadnej časti pre odblokovanie autosedačky a zdvihnite ju.

Nastaviteľná rukoväť
Nastaviteľnú rukoväť môžete ľahko posunúť dozadu a upútať vaše dieťa do detskej autosedačky. Pre odblokovanie a posunutie rukoväte jednoducho stlačte tlačidlá na oboch stranách rukoväte. Keď je autosedačka na zemi, odporúčame posunúť rukoväť maximálne dozadu, aby ste zabránili preklopeniu autosedačky

Indikátory správnej inštalácie
Indikátory vás informujú o tom, či je detská autosedačka správne umiestnená na základni alebo kočíku. Zmena farby indikátora z červenej na zelenú znamená, že adaptéry sú správne pripojené.

Rýchlo odnímateľný poťah
Počas cesty sa môže stať všetko. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Pripravená na cestovný systém
Počas hektických dní, keď stále nasadáte a vystupujete so svojím dieťaťom z vozidla, si môžete zjednodušiť cestovanie pomocou inštalácie detskej autosedačky na kočík. Jednoducho vezmite svoje dieťa v detskej autosedačke z vozidla a bezpečne ju zacvaknite na kočík – a ste pripravení na cestu. Všetky detské autosedačky Römer môžu byť inštalované na každom kočíku Britax vybavenom našimi adaptéry CLICK&GO®.

Technické parametre:
- vhodné pre deti od narodenia do 15 mesiacov
- rozmery (VxHxŠ): 58 × 44 × 67 cm
- hmotnosť: 4,8 kg
- nosnosť: 13 kg
- výška dieťaťa: 83 cm