Vážení zákazníci,

Naše predajne nedostali počas lockdownu výnimku - PREDAJNE SÚ MOMENTÁLNE OTVORENÉ AKO VÝDAJNE ESHOPOVÝCH A TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVOK. Telefonickú objednávku si môžete spraviť na tovar skladom na ktorejkoľvek našej predajni a vyzdvihnúť takmer okamžite. Eshopové objednávky až po potvrdzujúcej sms správe. 

Carter's je populárna americká značka detského oblečenia, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1865 hlavne vďaka kvalite. Zameriava sa najmä na detaily, ktoré veľmi pomáhajú mamičkám pri obliekaní a teda im aj zjednodušujú život. Použité materiály sú veľmi kvalitné, jemné a príjemné na nosenie. Sledujú nielen trendy, ale aj podnety od mamičiek a každý rok prichádzajú s inováciami. Detičky sa teda cítia v oblečení veľmi pohodlne a komfortne.

Veria, že detstvo je oslavou a farebné potlače a roztomilé postavičky, ktoré navrhujú, sú inšpirované radosťou a láskou, ktorú deti prinášajú do našich životov. Oslavujú detstvo podporou bábätiek, detičiek a rodín s premysleným dizajnom, kvalitnými materiálmi a pohodlnými nákupnými možnosťami.

Môžete sa spoľahnúť na Carte’s, že sa postarajú o drobné detaily, takže sa môžete slobodne zamerať na to, na čom skutočne záleží: oslavovať svojho drobčeka - a objatia, maznanie, chichotanie, ktoré rozjasňujú náš život.

Carter’s