Easywalker kočík - mosey, harvey | Predeti.sk

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

                                              

navrhuje kočíky, ktoré získavajú ocenenia a pochvaly za svoje jazdné vlastnosti, kompaktnosť a ľahkosť používania. Za cenu, ktorá je v priemere o 25 % nižšia než ostatné prémiové značky, ponúkame rodinám garantovaný lepší nákup. Široká ponuka produktov pre každý životný štýl.

Holandskú firmu Easywalker založil v roku 1989 René Floore, ktorý sa nechal inšpirovať trojkolesovými kočíkmi z USA. Opustil svoju prácu mäsiara a rozhodol sa predstaviť svoju koncepciu v Holandsku. Floore vďaka svojej výbornej manuálnej zručnosti a podnikavému duchu prišiel na trh s kočíkom, ktorý charakterizoval tieto vlastnosti:  premyslený design, jednoduché ovládanie, silná a odolná konštrukcia a schopnosť poradiť si i s náročným terénom. Neviete, ktorý kočík Easywalker si vybrať? Preskúmajte obľúbené modely Easywalker Jackey či Easywalker Harvey.

EASYWALKER Fusak Stone Grey
28%
64,90 € 89,99 €

 

iba na predajni