Philips AVENT - pestúnka, odsávačka, fľaše | Predeti.sk

Ako rastú vaši najmenší, rastieme aj my a predeti.sk sme zmenili na feedo.sk. Vaše obľúbené produkty zostávajú stále na feedo.sk a sú dokonca výhodnejšie s našim vernostným programom Feedo.Club.

 už skoro 40 rokov spolupracuje s najlepšími vedcami a lekármi, pričom rozumie fyziológii dojčenia a odsávaniu mlieka, aby sme tak dokázali vyvíjať výrobky, ktoré napodobnia spôsob, akým sa bábätká prirodzene kŕmia a podporia ich rast.

Philips AVENT sa vždy inšpiroval  prírodou, aby inovoval tie najlepšie riešenia pre rodičov.

Výživa materským mliekom je nepochybne ten najlepší štart do života, ktorý bábätku môžete ponúknuť. Značka Philips AVENT sa dlhý rad rokov zaoberá otázkou dojčenia a vývojom jednotlivých výrobkov na podporu dojčenia a laktácie. Pre čo najdlhšie udržanie dojčenia vyvíja a neustále vylepšuje pomôcky, ktoré môžu pomôcť všetkým mamičkám, teda aj Vám s prípadnými problémami, ktoré pri dojčení môžu nastať.

Výrobky Philips AVENT sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na potreby detí v rôznych vývojových štádiách, rodičom uľahčujú a zrýchľujú prípravu detských pokrmov, sterilizáciu fliaš a pomáhajú mať pod kontrolou pokojný spánok bábätka.